Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg csak én képzelgek...

Tényleg csak én képzelgek hülyeségekről vagy lehet benne valami?

Figyelt kérdés
A barátom egy családnál szakács. Ott is él, igaz külön részben. Az anyuka egy tök jó nő, elég fiatal és rohadtul féltékeny vagyok. Van egy kisfiúk aki imádja a pasimat és ez fordítva is igaz, nagyon sokat játszanak, teljesen odavan érte, ami még nem is gond, de az apukával válás lesz és megijedtem. Eleve nem rajongtam az ötletért, hogy több időt tölt egy másik nővel, mint velem. Oké ez a munkája, de munkán kívül is sokat beszélgetnek este, délután, stb. Ha nem velem van mindig azon agyalok, hogy megint vele enyeleg-e. Most, hogy a házasságnak is annyi még jobban idegeskedem. A barátom szerint hülye vagyok és ez nem egy brazil szappanopera, hogy mindenki dug mindenkivel és agyvérzést kap már a hisztimtől. Én viszont nem tudok mit kezdeni a féltékenységemmel, oké hogy kijönnek ami a munkája miatt szerencsés és nagyon jó helyen van, de nekem ez már túlzás. Szerintetek is csak én vagyok az idióta? Titeket nem zavarna ez?

2013. febr. 21. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Várd ki a végét hiszti nélkül! Viselkedj természetesen. Ha a pasid azzal a nővel akar lenni úgyis vele lesz akár hisztizel akár nem, ha meg nem akar vele lenni akkor meg nem lesz. De mindenképpen felesleges az idegesítő rinyálás..

:) De nem ő az egyetlen pasi a világon, úgyhogy léphetsz is ha annyira zavar a dolog

2013. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy zavarna, de bizalom nélkül nem működik a dolog. Amíg nem találnék valami konkrétat, addig nem is vádolnám meg semmivel. Még a végén az én hisztim és féltékenykedésem miatt menne tönkre egy egyébként jó kapcsolat...
2013. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

" A barátom szerint hülye vagyok és ez nem egy brazil szappanopera, hogy mindenki dug mindenkivel és agyvérzést kap már a hisztimtől"


Én is csak ezt tudom mondani.

2013. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%

"brazil szappanopera"

ez vicces volt:)

2013. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ha elég gazdagok a férjed munkaadói, akkor az asszonka nem a pórnépből fog választani. A királylány, meg a pásztorfiú románca csak Andersen meséiben létezik.
2013. febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

"Eleve nem rajongtam az ötletért, hogy több időt tölt egy másik nővel, mint velem"


Nálad a mennyiség és minőség kérdését kéne rendbe tenni. Az én párom is többet van a két asszisztensével, mint velem, de nem ugyanazt csinálja velük. :D

2013. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

"megint vele enyeleg-e"


Ja és: a beszélgetés nem enyelgés. Az enyelgés más, és az nem feltétlen fér bele egy párkapcsolatba, de ne keverd össze a kettőt!

2013. febr. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%

" Szerintetek is csak én vagyok az idióta? Titeket nem zavarna ez?"


Igen, te vagy. A féltékenységgel nem oldasz meg semmit, szedj össze egy kis önbizalmat inkább.

2013. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, márpedig én sem érezném jól magam ebben a helyzetben, mint ahogy más sem, akár az eddig válaszolók közül.

Eléggé kényes helyzet, hogy ott is lakik, meg minden, és sokat beszélgetnek. Ettől lehet, hogy ő a világ legerkölcsösebb férfia, de a sok együtt töltött idő, a rengeteg beszélgetés egy válás küszöbén álló nővel...legalábbis kockázati tényezők. Nem tudom, mit tehetsz. Igazából tényleg rajta áll minden, ha úgy érzi, "neccesedik" a helyzet, neki illene lelépnie onnan.

2013. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Hát remélem nem gondolja a csaj, hogy az ő vállán kéne kisírnia magát.
2013. febr. 21. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!