Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi "felül nősül"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy nála képzettebb, okosabb, esetleg vagyonosabb nőt vesz feleségül.

2013. febr. 20. 16:47
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, ez a tény nemcsak hátra, de előre is viheti a házasságot. A férj büszke a feleségére és megpróbál minden tekintetben felzárkózni hozzá.
2013. febr. 21. 20:18
 42/50 A kérdező kommentje:
Hát nagyjából ez történt: A férfi ifjú korában több országos kémiai versenyt megnyert, nagyon jó tanuló volt. Anyagi okok miatt /édesanyja egyedül nevelte/ csak gyógyszervegyész szakmunkás lehetett belőle. Elég későn /negyven felett/ megnősült. Elvett egy tanárnőt. Közben gyarapodtak, haladtak. A férfi két jól prosperáló vállalkozást indított, meg is vagyonosodtak. Házat, nyaralót vettek /lett közben egy fiú gyermekük is/,jó kocsikat. Mindent összevetve összejött kb. százmilliós vagyon. Egyszercsak a nőt kinevezték iskola igazgatónak. Ettől kezdve kezdett elromlani minden. Csúnya, otromba válás lett a vége; a nő részéről végig ott munkált a bosszú. Végül odalett a százmilliós vagyok, a férfi három infarktuson van túl és egy alföldi tanya romos házában kicsi nyugdíjjal nyomorog. Minden öröme egy kiskutya. Idegileg is instabil állapotba került, a szomszédokkal sincs jóba, a postás nem viszi ki a leveleit, stb. Többször kifosztották a rablók.
2013. febr. 21. 20:31
 43/50 anonim ***** válasza:
26%
Akkor a te történetednek is az a lényege, hogy a férfi irigyelte a párjától a sikert. Kisebbségi-komplexus.
2013. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nem az jött le, mint az előzőnek.

A nőben végig ott volt a bosszú?Mi miatt?Hova lett a vagyon?

A férfi nagyon sok mindent hozzátett ehhez, s most semmije nincs?

2013. febr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Szinte mindent a férfi tett hozzá. A nő fizetéséből ennyi sose lett volna. A nő jó ügyvédekkel, fenyegetésekkel, stb. mindentől megfosztotta a szerencsétlent.
2013. febr. 21. 23:12
 46/50 anonim ***** válasza:
26%
Te vagy ez a férfi?miért haygtad magad?
2013. febr. 22. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok. Én csak meghallgatom és vígasztalom.
2013. febr. 22. 12:25
 48/50 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon szomorú történet.Hiába van a nőnek ilyen-olyan végzettsége, a férje segítségével lett olyan jómódja. Azt szokták mondani, hogy mindenki visszakapja az élettől,a mit másokkal tett.Reméljük ebben az esetben is így lesz.
2013. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
51%
A történet alapján azt gondolnám, hogy inkább a nő "házasodott felül", hiszen a férfinak jobb képességei voltak, többre vitte, mint a nő. A nő lehet, hogy diplomás volt (az csak egy dolog, attól nem lesz valaki felsőbbrendű), de a férfi eszes, tisztességes (ha a férfi is tisztességtelen módon harcolt volna, nem tudta volna tönkretenni a nő).
2013. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
29%
Zöld ló, okos nő ugyan má:) A férfin a kapaszkodó alul van, és egy nőnek kapaszkodóra van szüksége.
2013. febr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!