Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy férfi "felül nősül"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy nála képzettebb, okosabb, esetleg vagyonosabb nőt vesz feleségül.

2013. febr. 20. 16:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
95%
Mi a gond ezzel? Ha őket nem zavarja, akkor kit érdekel? Ha két ember szereti egymást, akkor mit számít, hogy melyikőjük mennyire képzettebb a másiknál?
2013. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
23%
Valakinek nincs más lehetősége a kitörésre, ezzel szerintem nincs semmi baj.
2013. febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Igen??? Le fogok írni egy igaz történetet, de még várok a véleményekre.
2013. febr. 20. 16:54
 4/50 anonim ***** válasza:
90%
Az is megeshet, hogy tényleg szereti, s nem érdekből házasodik.
2013. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%
Első válaszoló vagyok. Amit írtam, természetesen arra értettem, hogy HA KÉT EMBER SZERETI EGYMÁST! Ha semmilyen érdek és öncél nem áll a háttérben. Utóbbi esetekben elítélendő, de ott is csak rájuk tartozik.
2013. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim válasza:
89%
Ha nem érdekből teszi, akkor semmi gond nincs ezzel.
2013. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindketten tudják kezelni a helyzetet és nem extrém nagy a különbség, akkor én sem látok benne semmi rosszat.
2013. febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Szerették egymást, nem érdekből házasodtak, de csúnya vége lett.
2013. febr. 20. 16:58
 9/50 anonim ***** válasza:
34%

#5

És akkor megint ott tartunk hogy ha egy nő csinálja akkor követendő példa ha egy férfi akkor meg elítélendő.

2013. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
89%

Attól függ, hogy érdekházasság, vagy sem. Persze ilyenkor azt írjuk, hogy ha két ember szereti egymást, akkor nincsenek határok. Alapesetben tényleg így lenne, csak van amikor az anyagi különbségek is kiütköznek. Amíg az egyiknek természetes az, hogy nagy lábon él, addig lehet, hogy a másiknak az kellemetlen.Főleg, hogy ő nem tud annyival anyagilag hozzájárulni.

Én félnék, hogy előbb-utóbb megkapnám a páromtól, vagy a családjától azt, hogy én egy csóró senkiházi vagyok, aki alig keres.

De vannak kivételek, amikor az emberi értékek erősebbek a vagyonnál!:)

2013. febr. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!