Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a helyemben költöznétek?

Ti a helyemben költöznétek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Sajnos se munkám (csak hébe-hóba), se párkapcsolatom. A szüleimmel lakok akik ilyen válófélszerűségben vannak. Mindennapos a veszekedés és az ordítozás:( Ami sokszor rajtam csattan le.

Velem sokat veszekednek amiatt is, hogy nincs munkám. Én szeretném, hogy legyen dehát az nem olyan egyszerű.

Már nagyon utálok itthon lenni:(


A bátyám az USA-ban lakik, San Franciscoban. Már olyan 5 éve. Mondta, hogy menjek ki hozzá. Azt mondta segít mindent elintézni meg fizeti a repülőjegyemet is, és nála lakhatnék. Meg segít munkát is keresni.

Neki nagyon jól megy kint. Egy gyönyörű penthouse lakásban lakik, vadi új luxus autója van. Tudna támogatni míg saját lábra nem állok.


Ti mennétek?

Én azért nagyon tartok Amerikától valamiért. Mondjuk Németországba azonnal mennék, de Amerika azért mégis csak olyan messze van. Meg nem tudom...:)) Félek attól a messzi ismeretlentől:)


2013. febr. 20. 11:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
84%

Nem gondolkodnék! MENNÉK!

Még,ha kis időre is sikerülne kijutnom, én tuti belevágnék,persze,ha van repülőjegyre pénzem...Meg,ha van fix helyed, lenne aki támogatna,akkor naná,h mennék, itthon bizonytalan minden, kint meg lehet új lehetőségek várnának!

Őszintén, úgy vettem ki soraidból,h semmi nem tart itthon,akkor miért ne!!

2013. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Egy percig sem gondolkodnék. Nem idegenhez mennél, hanem egyedül. Itt csak kikészülnél. Ott még az esély is nagyobb, hogy munkád legyen. Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, se munka, se párkapcsolat nem köt ide.
2013. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
A saját bátyámhoz? Naná hogy mennék! Ilyen körülmények közül meg pláne. Persze félsz is lenne bennem kicsit, de én már most szólnék a bátyámnak, h küldje a rep.jegyet :)
2013. febr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ebben az adott szituációban mennék! Nem lennél egyedül és a visszaút mindig nyitott lesz. A szüleid sajnos nem tudnak kultúráltan válni, ahogy rajtuk kívül még rengetegen. Teljesen megértelek.
2013. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
Gondolkodás nélkül mennék.
2013. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
93%

Fejezd be a totojázást, köszönd meg a bátyádnak a szeretetét, támogatását, mondj igent, és még ma beszéljétek meg a lépéseket. Aztán láss neki az előkészületeknek.

A szüleidtől kulturáltan, békességben búcsúzz el, és menj!


Amerika messze van, és? Repülővel adott esetben gyorsabban odaérsz San Franciscoba, mint pár európai helyre szárazföldi közlekedéssel.

Természetes, hogy van benned félelem, de úgysem lesz sokáig idegen és ismeretlen az a messzi távol, csak légy szorgalmas, tudatosan keresd a boldogulást! Sok áldást kívánok!

2013. febr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nem Amerikában vagyok,hanem Olaszországban..

szeptemberben jöttem ki anyuval. ( tesóm itt lakik 16 éve)

és azt kell mondanom h jobb. jobb a megélhetés,a munka,az iskola.. (igaz 17 vagyok,sulis vagyok még:) ) helyedben mennék,jó kint. ha nem is örökre,de megszednéd magad,és akár vissza is jöhetsz. de ha már megszereted,nem akarsz vissza jönni.jó honvágy az lesz.. és ha van kint rokon,akkor miért is ne?? ha nem lenne semmi,akkor azt mondanám talán más ország.. de ha van rokon?!?! bolond vagy ha nem mész:) pakolnék és mennék mint a fene :DD

hajrá csajszi:)

2013. febr. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kimennék ilyen körülmények mellett! A bátyád igazán rendes, hogy így segíteni akar neked!! Köszönd meg a lehetőséget és használd ki! Ne félj Amerikától! Jó lesz az, na meg kaland is a javából. :)
2013. febr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Egy percig se gondolkozz!

Látod, hogy itt mire jutsz, semmire. Én biztosan mennék a helyedben, főleg a bátyámhoz. Itt van életed nagy lehetősége, ne szalaszd el. Bátraké a szerencse!

2013. febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Remélem már pakolsz!:D Én egy szó nélkül mennék,ha lenne ilyen lehetőségem. Szeretem Magyarországot,de itt nagyjából csak vegetálni lehet,mert munka nincs,vagy ha van se fizetik meg túlzottan. Ahogy olvastam,a család sem tart vissza,nyugodtabb lennél nélkülük. Menj és csináld meg a szerencsédet!

22L

2013. febr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!