Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok hogy alakult ez ki,...

Nálatok hogy alakult ez ki, hogyan jött elő?

Figyelt kérdés

A párommal hosszú évek óta együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást, igazi barátok is vagyunk, mindenről tudunk beszélgetni, vannak közös titkaink.

Viszont van valami, ami soha nem kerül szóba köztünk és úgy érzem nem merünk erről beszélni. A házasság és a család téma. Vicc szintjén gyakran előjön, pl. szokta mondani a párom, hogy majd az 5-8 gyereknek főzni kell sokat és akkor nevetünk rajta,hogy az milyen sok gyerek. De ennél több nincs. Vagy ha pl. filmet nézünk és eljegyzéses jelenet van benne, annyira kínosnak érzem, zavarban vagyok és szerintem a párom is,mert megfigyeltem többször már, hogy pont akkor megy ki inni/enni hozni vagy elkezd beszélni egy teljesen másik dologról(aznapi időjárás, közlekedés stb.),miközben előtte szó sem volt ezekről. Látványosan zavarban vagyunk, nem tudom miért. Másnál hogy beszéltek erről először? Miért nem merünk róla csak beszélgetni?


2013. febr. 19. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
23-L
2013. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

volt egy barátom, aki amikor először elvitt a szüleihez bemutatni, és sétáltunk hazafelé, megmutatta a faluban a református templomot, és azt mondta, hogy itt fog feleségül venni :) nagyon aranyos volt. nem lett belőle esküvő, de ez mindig megmarad bennem :)


a párommal, aki most már a vőlegényem, valahogy az elejétől természetes volt, hogy mi összetartozunk, még akkor is, amikor hatalmas veszekedések voltak.


mondtam neki, hogy én nem igazán szeretnék férjhez menni, olyankor ő azt mondta, h a vörös hajadnál fogva rángatlak majd el a templomba :) milyen édes, nem? :)

talán pont az esküvőellenességem miatt ragaszkodik annyira hozzá, h feleségül vegyen, de én hosszú jegyességet tervezek.


amúgy minden másról tudtok beszélgetni? megvan a fingóviszony? :D [link]

2013. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!