Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan cselekednétek?

Hogyan cselekednétek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel férjed van,kis gyerek(eid).Férjeddel nagyon rosszba vagy,de vele maradsz csak mert gyerekek imàdjàk.Szeretöt talalsz.Akibe lehet szerelmes is vagy,de magadnak is tagadod(hisz neki is csalàdja van).Na és akkor:teherbe esel,a szeretötöl.Mit tennétek?Elvetetnéd,megtartanàd de a szeretö nem tudna rola.(pàrod abban lenne az övé)Vagy:Mindkettönek elmondanàd.Csak szeretönek momdanàd el.Csak a férjednek.Vahgy mégis mit tennél?
2013. febr. 18. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, én hirtelen ezt végig olvasva vennék egy revolvert... O.o


Szerintem, a legrövidebb út az egyenes. Bár, itt rendesen meg lett kavarva a trutyi.

Én biztos nem titkolnám senki előtt...bár, mindkét esetnek rengeteg hátul ütője van.

2013. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok...
2013. febr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem vetetném el, mert abortusz ellenes vagyok-de utcára kerülnék az tuti
2013. febr. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vetetném el, DE ezt nagyon elszúrtad aranyom. Amint elkezdtél kifele kacsintgatni a házasságodból AKKOR már őszintének kellett volna lenned a férjedhez és bevallani azt, hogy szerinted ez a kapcsolat nem működik, de a gyerekek miatt éljetek továbbra is együtt, te meg fogsz keresni egy másik férfit. Erre a férjednek lett volna lehetősége eldönteni, hogy együtt marad egy ilyen ócska nővel vagy eetleg ő is megkapja a boldogságot egy másik nőtől. Ezt így nagyon hülyéd csináltad de tényleg! Na mind1, kérdésedre válaszolva: a férjeddel mindenképp beszéld meg, nehogy azt mondd neki, hogy az ő gyereke!
2013. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 marcsi1978 ***** válasza:
fúúú bonyolult de az őszinteség mindennél többet ér mert könnyen 2 szék közül a pad alá lehet kerülni és sztem te sem szeretnél egyedül maradni a gyerekkel el kéne dönteni h a férjed vagy a szerető sztem!
2013. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!