Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan cselekednétek a helyemben?

Hogyan cselekednétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az másodunokatesóm új barátnője az a lány, aki középiskolában 2 éven keresztül keserítette az életemet, dobált, kiröhögött, gúnyolt, stb. Hétvégén lesz egy családi ebéd a rokonoméknál, ahova ma minket is meghívtak és szinte 100 %, hogy ez a lány is ott lesz. Zavaromban igent mondtam a meghívásra. Nem bunkóság ha visszamondom? Nem szeretnék találkozni vele...még mindig bennem van a szálka.
2013. jan. 1. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha alapból lenne kedvem menni, akkor nem érdekelne, hogy ha ott van a lány, nem kell neked hozzá se szólni meg semmi, családtagok előtt meg biztos ő sem fog hozzád szólni úgy, mint régen, sőt, szerintem sehogyse.

Ha amúgy sincs kedved menni, akkor meg hivatkozz másra (hasmenés stb.)

2013. jan. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyzeti előnyben vagy, ugyanis Te családtag vagy, előtte meg ott a feladat, hogy benyaljon. Biztos beégetném valamivel. Minimum olyan megjegyzést tennék, hogy mindenki megtudja, mekkora szenyóláda.
2013. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék és nyilvánosan számonkérném rajta a szemétkedéseit.
2013. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen egyet értek a 3-assal! :D én is azt tenném, elmennék és mindenki előtt számon kérném, hogy mire volt az a szemétkedés jó...:)) vagy pedig itt az alkalom, családtag használd ki és add vissza amit ő adott neked....sok sikert!!
2013. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!