Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek azért, hogy összekö...

Mit tegyek azért, hogy összeköltözzünk?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást. Nekem van 3 gyerekem, neki nincs, van viszont sok adóssága, de nem keres rosszul. A gyerekeimmel jól kijön, amikor együtt vagyunk, olyanok vagyunk mint egy család, amikor ketten akkor meg nagyon meghitt.

Valamiért mégsem jutottunk el az együttélésig, volt amikor latolgattuk, mostanában nem beszéltünk róla.


Mostanában érzem, hogy kéne valami előrelépés..viszont félek is a visszautasítástól...és attól is, hogy elveszítem, ha a témát feszegetem. Sokszor gondolkoztam, hogy jobb-e vajon így, vele különélni vagy inkább nélküle, de valakivel együtt. És a mérleg nyelve mindig felé hajlott.

Mostanában meg érzem, hogy kéne valami előrelépés és környezetem sem érti, hogy nekünk ebben mi a jó, miért nem folytatjuk együtt.


Hogy mozdíthatnám ezt elő?


2013. febr. 17. 14:46
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezted mi a véleménye erről?Vagy felvetetted már a dolgot?
2013. febr. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kétlem, hogy nagyon szeret, de:

- szerinted egy gyermektelen férfinek kell egy háromgyerekes anya?

- hiányzik neki az, hogy az első gyereke, az asszony 4. gyereke legyen?

- Hiányzik neki az, hogy soha ne legyen nyugta, mert 3 gyerek folyamatosan körlötte zajong?


Elhiszem, hogy jó együtt lenni, de ez neki így elég, hogy csak olykor, de nem állandóan.


Sajnálom, de szerintem hosszútávon nem tervez veled. Mármint, nem veled tervez családot.

2013. febr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
3 éve együtt vagytok és nem mersz beszélni vele erről?
2013. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ő is úgy tervezne, hogy te és a három gyerek plusz ő egy család lesz, akkor már rég együtt élnétek. Neki jó veled, de abból szerintem nem kér, hogy a három gyerek örökké körülötte legyen.
2013. febr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem akar gyereket, és már én sem szeretnék. Várnám, hogy ő újra felhozza a témát, volt már róla szól, meg a mikéntjéről. Nem tervezz mást, velem szeretne lenni..csak olyn mintha mindenféle akadályok lennének, de lehet, hogy ezek csak kreáltak a részünkről.
2013. febr. 17. 15:00
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akar gyereket"

Itt a probléma nyitja. Nem szeretne három gyereket a megszokott magányába.

2013. febr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok adóssága van, akkor biztosan nem akar még 3 idegen gyereket is eltartani!

Kérdezz rá, de nem biztos, hogy őszintén fog válaszolni.

2013. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező!Nem akarlak elkeseríteni de egy férfi nem szívesen neveli és tart el egy idegen gyereket!Nem hogy 3-at....tudom ez most kegyetlenül hangzik de kevés férfi az aki 3 idegen gyereket magára vállal úgy hogy sajátja nincsen neki és ezek szerint tőled nem is lesz.Rádásul mondtad hogy van tartozása,szerintem ez felejtős egy darabig.De lehet hogy nem egy darabig hanem alapban nem menne bele.
2013. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem akar gyereket,neked pedig van 3!

Miért csodálkozol, hogy nem akar költözni?

2013. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!