Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok vele hiányzik,...

Ha nem vagyok vele hiányzik, ha vele vagyok kötekszem?

Figyelt kérdés

ez vajon mitől lehet? Ha nem vagyok a barátommal, chaten tartjuk a kapcsolatot, jól elvagyunk, alig várom h lássam.

De ha nála vagyok azt akarom mindig h jobban figyeljen rám és elkezdek kötekedni, meg hülyeségeket túlreagálni

ennek mi az oka?


2013. febr. 16. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
se vele se nélküle kapcsolat.
2013. febr. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több oka lehet..éretlenség, figyelemhiány, valaminek a kompenzációja..ezt csak te tudhatod. De ez így nem lesz célravezető.
2013. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én azt gondolom szeretem....megpróbálok jobban odafigyelni rá, mert nagyon haragudnék magamra, ha ezzel elüldözném..
2013. febr. 16. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerős szitu. Sokat veszekedtem vele (tök feleslegesen), csak a köztünk lévő kapocs tartott össze minket. Nekünk a távolság segített. 2,5 hónapig voltunk külön (távolág miatt). Minden nap beszéltünk vagy chateltünk. Az első hónapban minden bajom volt, de mostanra letisztultak a dolgok. Örülünk egymásnak, és vele szeretném leélni az életemet. Szerintem ez a távolság jót tett abból a szempontból, hogy felnőttem (de van még mit fejlődni :D), rájöttem, mi is a legfontosabb dolog az életben.

2013. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!