Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálják a nők az anyósai...

Miért utálják a nők az anyósaikat?

Figyelt kérdés

Állandóan ezt olvasom. Vagy csak itt megy ez az utálkozás, a neten keresztül? Nagyon sok nő utálja, elmondása szerint. Vetélytársnak látják vagy mi? Ha a párjuk anyukáját utálják, akkor a sajátjukat miért nem? Hisz a saját annyuk is állandóan rendezkedik, max csak nem veszik észre (és lehet, ohgy a férj igen, de nem szól).

Komolyan mondom, szeritnem az esetek nagy részében a nő a hibás, nem az anyós. Ez a duma meg, hogy elvette az anya szeme fényét, annyira szánalmas.


2013. febr. 14. 20:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert bűnbakot kell keresni,ami/aki miatt a férfi nem tud és nem akar teljesen felnőni a nő által nyakába varrt feladatokhoz.

20N

2013. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Mentek a zöldek (meg egy kék, félig hasznos). Mindenkinek a legjobbakat kívánom!
2013. febr. 15. 06:51
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Gondolom nekem ment a félig hasznos kék kéz általad kérdező. Nem igazán értem, miért, ugyanis a kérdés így szólt: "Miért utálják a nők az anyósaikat?" Pontosan leírtam, hogy az első anyósomat milyen dolgok miatt utáltam. Tehát gyakorlatilag a kérdésedre válaszoltam. Az meg, hogy leírtam, ne ítélkezz elsőre igenis, hogy megállja a helyét, nem hinném, hogy ha te elhintenél egy mondatot (például hogy a kérdésnél maradjunk: Utálom az anyósomat!) és valaki ebből az egy mondatból leszűrné, hogy bizonyára hisztizel és nincs alapja, meg szánalmas, hogy utálod, akkor ez jól esne. Ugyanazt mondanád, mint én, hogy "nincs jogod ítélkezni egy mondatból addig, amíg bele nem látsz az életembe!"
2013. febr. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 88Móni88 ***** válasza:
71%

Én nem utálom, viszont van róla egy kialakult képem, ami lassan átvált negatívba...


Több, mint 2 éve náluk lakunk, amiért hálásak vagyunk és segítünk amiben csak tudunk, hiszen így tudtunk spórolni saját házra [amit hamarosan megveszünk]. Az egyik kérdésnél már leírtam, hogy mi a problémám, de most megosztom veled/vetek is. A meg sem született unokát [terhes sem vagyok még] magának akarja, ő akarja nevelni, mert EZT neki fogom szülni [így ahogy leírtam, így mondta].


Eleinte imádta ahogy főzök, ahogy sütök, szinte rajongásig dicsért mindenkinek, aztán rájött, hogy apósom is és a párom is szívesebben eszi az én főztömet, így most azt is sz*rja, hogy agyon van fűszerezve és ő ettől beteg[meg szidja a fiát és a férjét, hogy ezek a majmok nem képesek leállítani a fűszerezéssel].

Amikor ok nélkül ócsárolja amit főzök[ ezt úgy értsd, hogy még alig tettem fel főni, tehát még csak meg sem kóstolta] nyilván való, hogy felbosszant, ilyenkor közlöm vele normális hangon, hogy nem kötelezi senki arra, hogy azt egye. Ilyenkor mindig megsértődik és puffog. Egyszer kért bocsánatot, amikor a halászlémet fikázta, mert én nem teszek bele bolti sűrítményt,hanem a csontokból főzöm az alaplevet [még amikor az alaplé sem volt kész], aztán 2 nagy tányérral evett belőle annyira jó volt. A főztömre amúgy is kínosan ügyelek, hiszen anyukámtól és a mamámtól is rengeteget tanultam, ráadásul 6 évig vendéglátós suliba jártam, ahol 3 évben volt szakács gyakorlat.


Ha takarítok és gyorsan végzek jön és húzkodja az ujját a bútorokon, hogy kihagytam-e valamit [nem szoktam].

2013. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
61%
mert maguk is elfelejtkeznek róla, hogy egyszer ők is anyósok lesznek.
2013. febr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem utálom és az anyósom sem utál engem, sőt, nagyon szeret. Mi nem lakunk együtt az igaz, lehet, hogy több lenne a konfliktus, ha együtt laknánk, vagy közel az anyósékhoz. Leginkább szerintem azok a problémás anyósok, akiknek anyuci pici fia tipusú fia van, mert azok lógnak a pasi nyakán, meg szerintük senki nem elég jó az ő pici fiukhoz, talán ez lehet a baj. Sok ilyen anyós van sajnos.
2013. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így általánosságban nem lehet kijelenteni, hogy mindenki utálja a párja anyját.

Tény, hogy rengeteg az olyan anyós, aki abszolút nem nézi jó szemmel a saját gyerekének a párját, kritizálja stb, de vannak rendesek is.

Senki nem fog kiírni itt olyan kérdést, hogy "Te is szereted az anyósod? mert én igen!"

Ha probléma van, felteszik a kérdéseket. Ebből egyáltalán nem kell általánosítani.

2013. febr. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Nekem egy igazi tündér az anyósom...Szülés után felajánlotta a segítségét,elfogadtam.

Jött is persze ahogyan igérte,csupán a segítség maradt el,én takarítottam főztem a férjemre friss 1 hetes varratokkal.A drága pedig a mi ágyunkban pihengetett az uncsival olyan fáradt volt.Mikor szová tettem valamit azt mondta,majd megcsinálom,ha ö nem lesz itt.Kedves...Szóval az azelött jó viszonyunk most borzalmas.Ennyi.

2013. febr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm van nagyon pozitiv véleménnyel az anyósáról.. 3 évig laktak a barátja szüleinél, de egy rossz szava se volt róla, mikor kérdeztem róla.Mondta h nem szolt bele a dolgaiba, segített nekik, stb... bár ők most fognak kiköltözni
2013. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!