Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart a gyász?

Mennyi ideig tart a gyász?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok és a barátomnak( szerelmemnek) nemrég halt meg az anyukája, akit nagyon szeretett, sajnos rákos volt.Amikor megtudta, hogy meghalt, (múlt héten) akkor fel se hívott engem, mástól tudtam meg. Persze, hogy együttérzek vele, értem, hogy fáj neki, nekem is meghalt apukám. Csak az a baj, hogy azóta nem akar hallani rólam a barátom. Azt mondta ne keressem, majd ő jelentkezik, ha túl lesz mindenen. Én még ezt is megértem, csak kissé tartok attól, hogy vmelyik körülötte nyüzsgő nő fogja megvigasztalni (van belőlük sok, akik közel szeretnének hozzá kerülni). Hogy kezeljem a helyzetet? Nem akarok tolakodó se lenni, de elveszíteni se őt.Idénre esküvőt is terveztünk, valszeg ebből se lesz már semmi. :-(

2013. febr. 14. 16:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nem szép dolog tőle hogy nem ő szólt neked.de ilyen esetben az embernek senkihez sincs kedve szólni.adj neki időt az mindent megold .boldog életet kivánok neked!!
2013. márc. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!