Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem egy kissé túlsúlyos....

A férjem egy kissé túlsúlyos. Mit csináljak vele, hogy rávegyem a fogyásra? Magától nem akar fogyni, viszont így már nem kívánatos számomra annyira.

Figyelt kérdés
2009. szept. 7. 06:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak néhány kilóról van szó, itt viszont akkora súlyról amit egy hagyományos diéta már nem fog megoldani. Hány kiló volt a "versenysúlya"? Ha mindig súlyosabb volt akkor nehezebb dolgod lesz, hiszen a kövérsége szinte már életvitellé vált. Ha az utóbbi időben szedett sokat magára akkor nem árt orvoshoz menni mert megbúvó betegség jele is lehet. Ha orvosilag rendben van, akkor életmódváltozást kell végrehajtania ami pedig nagyon nehéz.. de sokan próbálkoznak meg vele annak tudatában hogy a tartósan egészségtelen életmód egészségkárosodást okoz.
2009. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igenis fontos a hiúságára hatni, és a szexuális kívánatosságot sem árt megemlíteni! Rá is ijeszthetsz: ha tovább hízik, romolhat a potenciája is - és ez nem hazugság!

Én exemen ha láttam, hogy elkezd hízni a hasára, nem hagytam békén, piszkáltam, hoyg ne egyen annyi kenyeret - mert egyszerűen szexuálisan lohasztó számomra a pocak, ez van. (Főleg jogosnak is ítéltem a kifogást, nekem jó alakom van.) Fel is tűnt neki, hogy olyankor önkéntelenül is kevésbé lelkesen simogatom, csókolgatom a testét, és ezt nyilván nem akarta.


Húst ehet, az nem baj, a szénhidrátot csökkentsétek, ne egyen kenyeret, rizst, krumplit. Ettől önmagában fogyni lehet! Ha muszáj neki valamit, akkor rizst, de semmi esetre se kenyeret, krumplit.

2009. szept. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
09:41-es vagyok: hidd el kérdező, hogy csak úgy tudna lefogyni, ha otthon nem tartanátok olyan kajákat, amit ő nem ehet. Lehet tele a hűtő mással is. Próbálj mást venni. Ha nincs otthon olyan, amit nem ehet, fogyni fog. 120 kg-ból havonta elég sokat lehet fogyni, ha neki áll és csak azt tartja be, hogy édességet és kenyeret, tésztát nem eszik.
2009. szept. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!