Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megígér valamit, de nem vagy...

Megígér valamit, de nem vagy egy idő után csak részben tartja be ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párszor már írtam lakótársról, egészen pontosan szex és hangoskodás átthallásról a másik, ő álltala fizetett szobából. Megígérte már ezerszer de mégsem jön el azaz idő, hogy tényleg mindenre odafigyelne amit kértem. Ti ha valamit elvártok, hogy odafigyeljenek, és nem csinálja az akit megkértek rá, mit csináltok? Most beszéljek a csajával, hogy legyen akkor ő tekintettel és hívja le ő is magához a srácot, ne csak itt legyenek? Van ehhez jogom? Neki van, hogy ne tartsa meg amit kérek? Vélemények?
2013. febr. 14. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
költözz el, mást nem tudsz tenni.
2013. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az lesz amúgy, de azért megemlítem majd finoman a kolivezetőnek, hogy ha párokat más esetben engedéllyel engednek itt lenni külsősként is, akkor azt se engedjék, hogy bár külön vannak más szobában, de azért az egyik gyakorlatilag üres, mert mindig a másikban van.
2013. febr. 14. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben bekopogtatnék párszor... , had szívjanak ők is.
2013. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de látod már másfél év után sem akar, tud igazán változtatni, mert szétszórt, nem törődöm, akkor mit tud az ember csinálni? Most olcsón lakok itt én is kedvezménnyel, most hova szaladgáljak máshova lakni? viszont már nagyon unom ezt a helyzetet.
2013. febr. 14. 15:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát egy koliban az ilyesmit el kell viselni. Van másik oldali szomszéd? Ő mit csinál?

Füldugó, zene fülessel, vagy hangszóró a fal felé és zengjen, hacsak az utóbbiért nem te szívnál.

2013. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Van szomszédja másik oldalt, de azok újjak régebben egyidősebb ember lekott, lehet azért is ment le a földszintre amúgy. nekem a másik oldalt egy srác lakik egy másik bejáratu dupla szobásba, onnan max két nevetés jön át, pedig ugyanolyanok a falak. most ha itt zenélgetnék meg ilyenek nem lenne jó, nem akarok vizet inni és bort prédikálni meg sokszor hajnalban volt a dolog, erre ébredtem.
2013. febr. 14. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Szóljál be nekik, k..vázd le a lányt, majd csendesebben sikoltozik, hidd el. Káromkodj egyet, hogy más is hallja.

Esetleg beszélj a kollégium igazgatóval.

2013. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma körbemagyarázva ezt akartam tenni, és megkérdezni, hogy egyáltalán szólhatok e, hogy néha legyenek a csajánál is, mert ezt a részt nem hárman vettük ki hanem ketten, és jó volna nem ennyifele igazlodni. az átkiabálás meg nem célravezető, laknak körülöttünk sokan, meg lássuk be ciki is, szóval. ..
2013. febr. 15. 06:56
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltem négyszemközt a csajjal, elmagyaráztam neki, hogy igazán nem bánnám, ha legalább szabadnapos a srác, lehívná ő magához, mondta, hogy megpróbálja, megérti, és megint ő is panaszkodott nekem rá, hogy néha nem érti, két napja is azt mondta neki vita közben, hogy " ő rá rá lett kényszerítve ez a kapcsolat" szóval megdumáltam a csajjal, gondoltam be is váltja. Ma simán egész nap itt vannak nálunk, és szerintem este is ez lesz, pedig a csaj mondta, hogy megérti mire gondolok, lehívja ő a srácot. Szerintem és nem gondoltam volna ez egy liba amúgy. Itt kényelmesebb, itt a tévé, stb, a fax, szerintem nem nagyon erőlteti ezt a dolgot. Szerintem elmegyek a pixába innen, nem fogok itt görcsölni. Mit szóltok? Hiába beszél az ember értelmesen valakivel, ha nem az ő érdeke, nem tesz érte semmit.
2013. febr. 17. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!