Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törődök bele a sorsomba...

Miért törődök bele a sorsomba ennyire?

Figyelt kérdés
Egy olyan helyen élek, ahol az internetezésen kívül semmit nem tudok csinálni. Ezen a helyen alig vannak barátaim (pontosan kettő), a családommal sem jövök ki. Napi öt órát utazok az iskola és az otthonom között, ez rámegy a tanulmányaimra, a hobbijaimra, az alvásra, stb. A kezemben az erő, hogy megváltoztassam azzal, hogy a nehezen összespórolt pénzemből elmenyjek egy albérletbe, de nem megy. Ennyire megadtam volna magam apámnak?
2013. febr. 13. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az 5 órás oda-vissza út alatt aludhatsz és tanulhatsz is, én is e kettőt szoktam. Menj el albérletbe, ha szeretnél. Ne hagyd, hogy mások irányítsák az életed, ez a te életed, nem az apádé...
2013. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A könyvtár szó mit mond neked? :)
2013. febr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

22/f


Aludni kontaktlencsék miatt nem tudok, néha tanulni sem, mert elektronikus tananyagunk van.El akarok menni, de egyszerűen nem tudok felhívni egy számot albérlet ügyben. :(


A könyvtár hogy jön ide? Sajnos az sincs a településünkön.

2013. febr. 13. 19:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor te egy lelkitárs vagy. utálod a helyet ahol laksz.
2013. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Én is utálom azt a helyet ahol lakok, de nincs lehetőségem elköltözni, mivel középiskolába járok, és még van 2 évem. Már most van megtakarított pénzem, hogy ha majd egyetemre kerül a sor, elmehessek lehetőleg minél messzebbre. Te meg 22 éves vagy, otthon, egy olyan helyen, amit utálsz. Szedd össze magad, vedd elő azt a telefont, és kezdj el keresni egy albérletet! Csak RAJTAD áll.

2013. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rajta, meg a pénzen. Itt mindenki annyira hamar elmegy albérltbe, persze az összespórolt pénzén (mindenki milliókat spórolt össze?).
2013. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ja! mindenki olyan könnyen magyaráz. azért elköltözni sem egyszerű. Én is akartam írni, de akkor meg én leszek a hülye.
2013. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

vannak olcsóbb tabletek, azon tudsz tanulni. lencse helyett szemüveg, és aludni is tudsz.


tudod, nincs lehetetlenség, csak tehetetlenség!


ha most elcseszed a tanulmányokat, akkor egész életre ott ragadsz apádnál, mert minimálbérből még elköltözni sem nagyon lehet.

2013. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!