Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki?

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Szóval a sztori:Anyám elmondta,hogy 3-unk közül (mert hárman vagyunk testvérek) benne bízik meg abban,hogy majd nagyon sikeres üzleteim lesznek,hatalmas gazdagságom stb.Ezt meg is lehetne oldani,mert bizony nagy üzleti érzékem van (egyszer egy 10000 forintos órát 70000 forintért adtam el)De én nem ezt szeretném.Anyám azt is mondta,hogy azt akarja,hogy több diplomám legyen meg ilyenek.Engem viszont ezek a dolgok abszolút nem vonzanak.Engen inkább olyan munkák érdekelnek,mint tűzoltó,szakács stb.Tehát amihez nem kell egy észlénynek lenni.Ne értsétek félre,én akarok tanulni,csak nem úgy és nem azt ahogyan azt anyám mondja.Talán az egyetlen "tanulósabb" dolog ami érdekel a boltvezető.De szerintetek hogyan adjam ezt be neki?Teljesen erre van ráállva kb.már csak erről beszél...

2013. febr. 13. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy egyszer áttudtál verni valakit egy órával még nem garantált, hogy gazdag leszel. Anyukádnak meg mond meg, hogy a te érdekeidet tartsa szem előtt és ne az övéit. Ez a te saját életed, magadnak kell megfelelni elsősorban.
2013. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy te leszel Gordon Ramsay - szakácskodik is, és gazdag is... :)
2013. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt tegyük hozzá, hogy az apósa nélkül nem lett volna az:D
2013. febr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Nagy üzleti érzéked van azért, mert valakit átvertél?

Na ez durva. Ilyenről sem hallottam még :)))))

Mindenesetre jót mosolyogtam, biztos 13 alatt vagy még :))))

2013. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na igen, attól, hogy átvertél valakit 50ezerrel még nem vagy zseniális üzletember, csak egy gerinctelen eladó. Ettől még nem vagy fényes jövőre ítélve. Maradj normális ember, normális végzettséggel, és normális értékrenddel. Anyádnak a pénz a lényeg. Semmi más. Nagyon szomorú, hogy olyan irányba terel, ami azt sugallja, hogy csalni érdemes, és büszke rád ezért, és erre hajt. Szomorú és szánalmas! Én most is azt mondom, hogy inkább egy boldog villanyszerelő gyereket akarok, mint 3 diplomás gerinctelen öltönyöst!
2013. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*60 ezerrel, de a hozzászólásom szempontjából lényegtelen.
2013. febr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké pár dolog:

-Nem csak azt az órát adtam el,csak az volt a legjobb húzásom (az másik dolog h télleg átvertem,de hát ő volt szerencsétlen :DD)

-Nem vagyok 13 alatt

-17F

2013. febr. 13. 20:09
 8/8 Blaiseboy válasza:
62%
Ilyen mentalitással kerülj minél hamarabb börtönbe, oda való vagy.
2013. ápr. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!