Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire korai...

Szerintetek mennyire korai félév járás után összeköltözni a barátommal?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a párom 10 évvel idősebb nálam. Nem rég sikerült munkát találnom a párommal egy nagyvárosban. A bejárás nekünk eléggé necces, így arra gondoltunk, hogy odaköltöznénk. Még csak fél éve vagyunk együtt, tökéletes harmóniában.

A szüleim nem támogatják az ötletet, még mindig nem bírkoztak a korkülönbség gondolatával.

Szerintetek is korai lenne?



2013. febr. 12. 20:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem:) Életem párjával 1 hónap után költöztem össze, még otthon, Magyarországon, fél évvel később meg kiköltöztünk külföldre, csak mi ketten, és azóta is működik, majdnem 2 éve vagyunk együtt:) Anyudék féltenek, kicsit még nem fogadták el szerintem, hogy felnőttél, önálló vagy. De ha nem hagyják, hogy kipróbáld magad, hogy hogyan veszed ezt az akadályt, nem bátorítanak, és nem nyújtanak védőhálót(ha valami mégis balul sül el, haza tudj költözni) akkor milyen szülőnek érzik magukat?
2013. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!