Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire korai...

Szerintetek mennyire korai félév járás után összeköltözni a barátommal?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a párom 10 évvel idősebb nálam. Nem rég sikerült munkát találnom a párommal egy nagyvárosban. A bejárás nekünk eléggé necces, így arra gondoltunk, hogy odaköltöznénk. Még csak fél éve vagyunk együtt, tökéletes harmóniában.

A szüleim nem támogatják az ötletet, még mindig nem bírkoztak a korkülönbség gondolatával.

Szerintetek is korai lenne?



2013. febr. 12. 20:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bravó 9.es ,miazhogy lecseszés? Az 5.öst olvasd mert az én vagyok.
2013. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai. Feltéve ha a járás nem havi egyszeri két órás találkozást jelent. :)

A szüleid mondták, hogy korai lenne összeköltöznötök? Azzal az indokkal, hogy nagy a korkülönbség? Ugyanis az később se lesz kisebb. Inkább úgy tűnik, hogy időhúzásra játszanak, hátha mégis meggondolod magad.

2013. febr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Lakva ismerszik meg az ember. :)
2013. febr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Na némelyik hozzászóló jól belebonyolódott a kérdésbe :))

Tehát a lényeg: ha intenzíven jártok fél éve, akkor nem korai.

Én is fél járás után anyósékhoz költöztem, mert anyám egyszerűen kitett otthonról.

Egy év múlva külön is költöztünk tőlük, most lesz az esküvő :)

Pedig esetemben még kérdéses is volt hogy együtt maradunk-e, hiszen félig kényszerből költöztünk össze.


A korkülönbség egy másik téma.

Miután összeköltöztök, gyorsan előjönnek az esetleges generációs problémák, legalább nem húzzátok sokáig feleslegesen egymás idejét a mégsem jönne össze.


Én semmi kivetnivalót nem látok a dologban.

2013. febr. 13. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

decemberben jöttünk össze...már akkor majd minden nap nála aludtam...januártól pláne...már nem aludtam otthon, de még délután hazajártam..márciustól durván, hogy délutánonként nem járok haza már és minden cuccom itt van...:)nem korai, ha úgy érzitek!

24L

2013. febr. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
53%
Igen, én is ismerek olyat, hogy 70 év korkülönbséggel 2 nap után összeköltöztek, és már 320 éve boldogok. Na persze...
2013. febr. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ezt gondolom a fenti hozzászóló viccnek szánta,de amit a 38 év korkülönbségröl irtam az igaz.A véleményeket meg nagy ívben sz...juk le a barátnömmel együtt.
2013. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Természetesen, mindent külön fizetnénk (elosztanánk) egyenlőre. Autó pedig csak nekem van :) Abból sem lesz probléma, mivel azt is csak én használnám.

2013. febr. 13. 18:19
 19/21 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot a továbbiakra!
2013. febr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
53%
Én is harmóniában voltam, én is nagyon szerettem a párom és összeköltöztem vele négy hónap után. Közös cuccunk lett közös életünk, majd 9 hónap környékén derültek ki róla dolgok, amik miatt annó tutira nem költöztem volna vele össze. Idő kell ahhoz, hogy a másikat megismerd.
2013. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!