Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire korai...

Szerintetek mennyire korai félév járás után összeköltözni a barátommal?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, a párom 10 évvel idősebb nálam. Nem rég sikerült munkát találnom a párommal egy nagyvárosban. A bejárás nekünk eléggé necces, így arra gondoltunk, hogy odaköltöznénk. Még csak fél éve vagyunk együtt, tökéletes harmóniában.

A szüleim nem támogatják az ötletet, még mindig nem bírkoztak a korkülönbség gondolatával.

Szerintetek is korai lenne?



2013. febr. 12. 20:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ti úgy érzitek, hogy nem korai, akkor nem az. Van ugye az a mondás, hogy lakva ismerszik meg az ember. Így legalább korán kiderül, ha esetleg nem vagytok egymáshoz valók. Mérlegeljétek az anyagi kereteket és hogy abból hogyan tudnátok gazdálkodni, majd ha úgy látod már függetlenné tudsz válni a családodtól ilyen szempontból is, akkor lépjétek meg.
2013. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Én 3 hét után költöztem össze a barátommal és rá 1 hónapra össze is házasodtunk. 12 éve élünk boldog házasságban azóta is..

Szóval nem az számít hogy fél éve vagy 5 éve jártok együtt, hanem az hogy mennyire vagytok közös hullámhosszon. Ha minden tökéletes köztetek akkor mi akadálya van hogy ne költözzetek össze?? Ha csak 1 ok is van ami ellene szól akkor ne költözz. HA nincs egy sem akkor költözz. Te életed nem a szüleidé..

2013. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem korai! Na meg, ez nem házasság, ha nem jön be, csak hazabútorozol :)


21/L

2013. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem korai,ha ti ugy érzitek!!köztem és a férjem között is 10 év van szerintem ez igy jó!!:)13 éve vagyunk eggyütt ő volt az első, 3 gyermekünk van és tökéletes minden!Hajrá....
2013. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A korkülönbség nem mérvadó.Ismerek olyant aki 38 év korkülönbséggel költözött össze 2 hét ismeretség után és a kapcsolat már 3 éve tart.Jó nem??
2013. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem korai, de arra azért számíts, hogy előfordulhat, hogy szakítotok. Én a helyetekben egyenlőre nem az együttélésben, hanem a lakótársságban gondolkodnék, külön kassza, külön albérleti szerződés, ilyenek...
2013. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi is fél év után költöztünk össze. Csak úgy jött magától a dolog, valahogy természetesnek éreztük a dolgot. 20 éves voltam akkor.


A korkülönbséget pedig majd elfogadják idővel, főleg ha sokáig kitartotok egymás mellett. Biztosan féltenek téged, hogy a pasi átver, csak vérfrissítés kell neki, aztán összetöri a szívedet és elhagy. Ezért nem díjazzák az ötletet, mert nem akarnák, hogy mégnagyobbat csalódj. Ha majd látják mennyire jól megvagytok és együtt vagytok már 1,5-2 éve, akkor megnyugszanak. Lehet már hamarabb is ha látják működik az összeköltözés. :)

2013. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Talán annyival kiegészíteném magamat, hogy egyelőre közös tulajdonotok ne nagyon legyen. Nem olyan apróságokra gondolok, mint vízforraló, vagy kenyér pirító, de közös lakásban, autóban még ne gondolkozzatok egy darabig, mert sosem tudni mi lesz a vége.
2013. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha jól megvagytok, akkor nem korai... Én is valahogy annyi idő után költöztem össze a párommal... Én 22 ő pedig majdnem 40 :) Jöhetnek a lecseszések :)
2013. febr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha van munkád, jól kijösztök, hát hajrá. Embere válogatja. Erre és arra is van közvetlen példám...



Mi pl. 5 év után költöztünk össze, mert előtte egyetemre jártunk más-más városban és nem volt lehetőségünk rá. Ha lehetett volna szerintem már első évben összecuccoltunk volna.


Olyan barátom is van akik egy évet együtt laktak, majd szét költöztek, de attól még együtt vannak, mint pár, sőt már jegyesek is...:D

2013. febr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!