Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mi voltunk a bunkók...

Tényleg mi voltunk a bunkók emiatt? Mi a véleményetek az efféle ajándékozásról?

Figyelt kérdés

Januárban volt a szülinapom, 25 éves vagyok.

Rokonék szoktak ajándékot adni, természetesen nem az ajándék kapása a lényeg.

Szívem szerint megmondtam volna nekik, hogy ne hozzanak semmit, de itt jött a gond.


Anyum szülinapjára is, enyémre is, mindíg olyan dolgokat hoznak, amiket ők már elhasználtak, félig kiürítettek (pl tusfürdő), elnyűttek, stb. De nincs szívük kidobni...

Ezért mondtam, hogy nekem semmi nem kell, örülök, ha boldog a család.


Most kaptam tőlük (jah és egyáltalán nem szegények amúgy...sőt) egy kinőtt, kinyúlott, erős dohányszagú pulóvert. El is mondta, hogy ez a kedvence volt, nincs szíve kidobni....mintha mi lennénk a "megőrző" vagy a "kuka".

Mi mindíg normálisan ajándékozunk, sose adtunk nekik használt vagy rossz dolgot.


Anyum ezt megelégelte, nemrég volt a rokon névnapja. Vett egy sampont, kinyomta a felét, becsomagolta, és odaadta ajándékként. Mosolyogtak egyet és kész. (rájöttek már az elején..)


Nemrég visszahallottuk, hogy mi mekkora egy smucig bunkó disznók vagyunk, hogy ilyen semmitelen dolgot ajándékozunk, meg nem az ajándék a fontos, stb.



Természetes h nem az ajándék a fontos, de ha ők ilyenek, akkor miért vannak felháborodva? Mert őszintén szólva már 3 pulóverem van, anyunak meg 2 blúza van olyan, amit ők adtak mert nekik már nem kellett, szinte tönkre van menve az összes, némelyikbe még a cigit is "elnyomták"....



Mi a véleményetek az ilyen ajándékozásról? Volt már hasonló tapasztalatotok?


2013. febr. 12. 16:33
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Egyébként nem csak velünk játszották ezt el. Ismerősömék gyerekének is szétmállott, ázott, porosodott csokoládét adtak, aminek 2008-ban lejárt a szavatossága.
2013. febr. 12. 20:42
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

A következő ajándékozás előtt két hónappal süss egy nagy adag sütit, sok tojással és tejjel, és ajándéknak csomagolj nekik a -már két hónapos- sütiből 1-1 kockát. Mondd meg hogy ez a kedvenc sütid, de már röhadt rég lejárt viszont nem akartad kidobni, a kutya meg már októberben sem akarta megenni.


Az a véleményem, hogy sértődés helyett meg kell beszélni, hogy milyen rosszul esik ilyen hazsnált ajándékokat kapni, és csak azért adtátok a sampont hogy hátha ebből rájönnek maguktól is. De előtte hagyd hogy megegyék a sütit. Porcukor helyett szórhatsz rá sót vagy szódabikarbónát.

2013. febr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, de én olyan jókat kacarásztam. :D

Én "csak" egy lejárt testápolót kaptam párom nagymamájától 18 évesen szülinapomra, aki akkoriban még nem szívlelt engem (2 év után se akaródzott neki) és tudta, hogy bőrbeteg vagyok (pikkelysömör). :D

Azóta már imád engem, de na. :D

23/L

2013. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!