Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mi voltunk a bunkók...

Tényleg mi voltunk a bunkók emiatt? Mi a véleményetek az efféle ajándékozásról?

Figyelt kérdés

Januárban volt a szülinapom, 25 éves vagyok.

Rokonék szoktak ajándékot adni, természetesen nem az ajándék kapása a lényeg.

Szívem szerint megmondtam volna nekik, hogy ne hozzanak semmit, de itt jött a gond.


Anyum szülinapjára is, enyémre is, mindíg olyan dolgokat hoznak, amiket ők már elhasználtak, félig kiürítettek (pl tusfürdő), elnyűttek, stb. De nincs szívük kidobni...

Ezért mondtam, hogy nekem semmi nem kell, örülök, ha boldog a család.


Most kaptam tőlük (jah és egyáltalán nem szegények amúgy...sőt) egy kinőtt, kinyúlott, erős dohányszagú pulóvert. El is mondta, hogy ez a kedvence volt, nincs szíve kidobni....mintha mi lennénk a "megőrző" vagy a "kuka".

Mi mindíg normálisan ajándékozunk, sose adtunk nekik használt vagy rossz dolgot.


Anyum ezt megelégelte, nemrég volt a rokon névnapja. Vett egy sampont, kinyomta a felét, becsomagolta, és odaadta ajándékként. Mosolyogtak egyet és kész. (rájöttek már az elején..)


Nemrég visszahallottuk, hogy mi mekkora egy smucig bunkó disznók vagyunk, hogy ilyen semmitelen dolgot ajándékozunk, meg nem az ajándék a fontos, stb.



Természetes h nem az ajándék a fontos, de ha ők ilyenek, akkor miért vannak felháborodva? Mert őszintén szólva már 3 pulóverem van, anyunak meg 2 blúza van olyan, amit ők adtak mert nekik már nem kellett, szinte tönkre van menve az összes, némelyikbe még a cigit is "elnyomták"....



Mi a véleményetek az ilyen ajándékozásról? Volt már hasonló tapasztalatotok?


2013. febr. 12. 16:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Kicsit zagyva lett, de azért érthető remélem :D
2013. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is szokott ilyen lenni, ha tusfürdő féléket kapunk akkor berakjuk a szekrénybe (mivel anyáék szappant használnak, tesómmal nem lakunk otthon és nem otthonról hordjuk a dolgokat) és ha nincs ötletünk, bár általában mi is tisztálkodó szereket szoktunk ajándékozni akkor csak benyúlunk a szekrénybe. De nem az hogy félig elhasznált, meg lejárt meg hogy néz ki dolgokat omg o.o

Mi mamántól szoktunk turkálós ruhákat kapni, de csak úgy simán, nem szülinap névnap meg stb csak kihozza hogy ezek vannak ha tetszik vigyem el szerencsére nem sértődik meg (vagy nem mutatja) ha nem kell egyik sem

2013. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem is hiszem el szinte, hogy vannak ilyen emberek! Te jó ég! Mekkora parasztok a rokonaid, kérdező! Anyukádon meg felröhögtem, jó arc, hogy ő is ilyet adott, úgy is kell! Sértődjenek csak meg... akitől visszahallottátok, hogy ti vagytok a bunkók, annak remélem elmeséltétek, hogy mi ihlette azt az ajándékot a rokonnak ;) Hadd égjenek ők, ne ti!


Igazából röhögni kell csak ezen, annyira szánalmasak, hogy nem is érdemelnek mást, de az is jó, amit írt vaaki, hogy amit tőlük kaptatok, adjátok legközelebb vissza, hogy ha annyira szerették azt a büdös pulcsit pl, akkor inkább visszaadod, ne kelljen nélkülözniük :D

2013. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudom már nekik visszaadni a cuccokat, mert egytől egyig mentek a kukába.

Lehet ez a kidobás bunkóság volt, de nem vagyunk szeméttelep, vagy "régi kacatokat megőrző hely".


Ez a "kedvencem volt" stb duma csak azért volt, hogy elfedje az ajándék "állapotát" úgymond...speciel 1-szer sem láttam rajtuk a cuccokat amit adtak...

2013. febr. 12. 17:49
 25/33 anonim válasza:
100%
Igazatok volt,én is ezt tettem volna:)
2013. febr. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

ezen jót röhögtem :D

ne foglalkozz velük azzal teszel a legjobbat

2013. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez mekkora! Mármint a hozzászólásokon röhögök! :D


Kétségtelen, hogy mérhetetlenül bunkó rokonaitok vannak, és anyukád jól tette, hogy ezt csinálta. Egyébként én ebből tuti sportot űznék. :D

(Ahogy az egyik hozzászóló írta) Várnám, hogy mit kapom legközelebb és én is rendre ilyen ajándékokat adnék nekik, hasonlóan jó szöveggel. :D


Nézd, nem kell velük foglalkozni. Most megsértődtek, nem foglalkoznak veletek, és ha netalántán mégis felétek néznek és folytatják ezt, akkor jót röhögtök magatokban és legközelebb visszadjátok azt, vagy valami hasonló szintű ajándékot. A többi embernek, akiknek meg elmesélek, hogy mekkora bunkók avgytok és tőlük ezt visszahalljátok, akkor nyugodtan el lehet mesélni nekik az egész sztorit.

Nem létezik, hogy valaki mindkét oldal ismeretében titeket tekintsen bunkónak.

2013. febr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva... Nekem néha (nem mindig) a nagymamám szokott adni lejárt édességet, mert megveszi, amikor akciós, aztán, ha alkalom van, odaadja, de nem látja rajta, hogy lejárt, így nem is szoktam neki szólni, mert tudom, hogy nem direkt csinálja és nem akarom megbántani. De a ti rokonaitok elég érdekesek... Én az első ilyen pulcsinál közöltem volna, hogy igazán nem kellett volna, nyugodtan tartsd meg, ha ennyire szereted... Vagy ha már nem kell, a mi kukánkba is beledobhatjátok, én is azt fogom tenni, hisz ép eszű ember ezt már nem veszi fel otthonra se. 26N
2013. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
de jót nevettem
2013. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Bár anyum megelőzött, de nekem az volt az ötletem, hogy túrok valami blúzt, vagy pólót, leöntöm kávéval, beleejtem a kutyasz*rba (bocsánat), jól eláztatom kinyújtom...majd odaadom, hoyg ez a kedvencem, rajtad biztos jobban áll.


Bár ez elég extrém, végül erre nem került sor. Amikor kidobtam a kukába az egyik pulóvert, abba meg 2 helyen volt beleégetve a cigi.

2013. febr. 12. 20:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!