Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg mi voltunk a bunkók...

Tényleg mi voltunk a bunkók emiatt? Mi a véleményetek az efféle ajándékozásról?

Figyelt kérdés

Januárban volt a szülinapom, 25 éves vagyok.

Rokonék szoktak ajándékot adni, természetesen nem az ajándék kapása a lényeg.

Szívem szerint megmondtam volna nekik, hogy ne hozzanak semmit, de itt jött a gond.


Anyum szülinapjára is, enyémre is, mindíg olyan dolgokat hoznak, amiket ők már elhasználtak, félig kiürítettek (pl tusfürdő), elnyűttek, stb. De nincs szívük kidobni...

Ezért mondtam, hogy nekem semmi nem kell, örülök, ha boldog a család.


Most kaptam tőlük (jah és egyáltalán nem szegények amúgy...sőt) egy kinőtt, kinyúlott, erős dohányszagú pulóvert. El is mondta, hogy ez a kedvence volt, nincs szíve kidobni....mintha mi lennénk a "megőrző" vagy a "kuka".

Mi mindíg normálisan ajándékozunk, sose adtunk nekik használt vagy rossz dolgot.


Anyum ezt megelégelte, nemrég volt a rokon névnapja. Vett egy sampont, kinyomta a felét, becsomagolta, és odaadta ajándékként. Mosolyogtak egyet és kész. (rájöttek már az elején..)


Nemrég visszahallottuk, hogy mi mekkora egy smucig bunkó disznók vagyunk, hogy ilyen semmitelen dolgot ajándékozunk, meg nem az ajándék a fontos, stb.



Természetes h nem az ajándék a fontos, de ha ők ilyenek, akkor miért vannak felháborodva? Mert őszintén szólva már 3 pulóverem van, anyunak meg 2 blúza van olyan, amit ők adtak mert nekik már nem kellett, szinte tönkre van menve az összes, némelyikbe még a cigit is "elnyomták"....



Mi a véleményetek az ilyen ajándékozásról? Volt már hasonló tapasztalatotok?


2013. febr. 12. 16:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
16:45 vagyok megint! Egyszer kaptunk még tőlük likőrös poharakat, selyem papírba csomagolva, és két pohárban bele volt száradva a likőr maradék!:) Meg félig repedt tányérokat, nem ám hat darabot, hanem három darabot, még csak nem is egy készlet! Már előre szoktunk röhögni, idén mi lesz az ajándék. Volt már szétszakadt, poros legyező is.:)
2013. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nagyon durva. Jól tettétek, hogy félig kinyomott flakont adtatok nekik ajándékba. Sőt ezek után a ti elnyűtt, vagy rossz ízű, megrágott csokijaitokat is becsomagolhatjátok a számukra.

De nem tudom felfogni, hogy az ilyen mit gondol? Vagy komolyan annyira degenerált, hogy ezt normálisnak tartja? Nem tudom mennyire vagytok meghitt viszonyban, de én biztos megszakítanám velük a kapcsolatot, mert kb. semmibe sem néznek az ajándékok alapján.

2013. febr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
42%

Adj nekik betort kijelzoju, szetazott iphone4-et. :P Lehetoleg az eredeti dobozaban.

Amugy, ha megsertodtek, az csak jo. Legalabb nyugtotok van toluk ^^

2013. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anyósom ilyen. Bár bontott cuccot még nem kaptam, de rendre idehordja a kinőtt ruháit, kaptam már hajfestékeset, nem egyszer lyukasat, mindenféle rissz-rossz kopott, kinyúlt darabot. Egyszer megelégeltem, visszautasítottam a susogós UV rózsaszín melegítőnadrágját, hát volt sértődés.
2013. febr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne vinne semmit. Kicsit derültem mások "ajándékán" is, de félig megevett csokit adni ajándékba, nem semmi. :)

Nem is baj, ha megsértődtek. Nem volt igazuk, olyat kaptak, amilyet ők adtak. Vagy így már nekik ciki?

Az ilyen kuka ajándékoknál felmerül bennem a gyanú, ilyen csóróknak, igénytelennek néznek minket? Nem is baj, ha nem mennek többet.."ajándékot" ne is sirasd, ha ilyen kéne, guberálnánk.

2013. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi nagynénémtől kaptunk olyan ajándékokat, amikben benne volt, hogy ő kitől kapta, magyarán ki sem bontotta, azt sem tudta, hogy mit ad.
2013. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után kerek perec megmondhatjátok nekik, hogy több szart ne adjanak, nem vagytok szeméttelep.
2013. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy olyan hülyék, hogy sztük nekik ilyesmit lehet ajándékozni, vagy megsértődtek azon, hogy bennetek is van annyi tartás, hogy egy félig használt samponnak nem fogtok úgy csaholni, mint egy kiskutya. Mindenesetre én az ajándék átadása mellett jól be is olvastam volna, vagy írtam volna mellé ajándékkísérő lapot vmi olyan dumával, hogy most átváltottunk a ti ajándékadási szoásaitokra, mert tele van a hócipőnk a fél tábla megrágott csokikkal meg az elnyűtt pulcsikkal.


Én osztálykarácsonyokra kaptam rendre használt, félig szakadt plüssállatokat meg bontott tusfürdőt...

2013. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudod nekik küldeni emailben, tedd meg:


[link]

2013. febr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek sajnos.

Tavaly előtti karácsonyon anyóséknál megajándékoztunk mindenkit, tudtak róla hogy kapni fognak ajándékot.

Természetesen mi nem kaptunk viszonzásul semmit, mondván, nincs pénzük rá (barátnőknek azért ment a tízezres meglepetés...).


Nem vettük fel, nem is számítottunk semmire (bár baromi mérges vagyok, a férjemnek rosszul esik hogy a saját anyja leszarja).

Tavaly karácsonyra úgy mentünk el, hogy nem vittünk semmit.


Anyós összekapkodta amit a távoli rokonoktól kapott és nem kellett neki, és szívélyesen megajándékozott minket.

Ezután sógornőm szabályosan letolt hogy azért hozhattunk volna valamit.

2013. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!