Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó menynek tartod magad?

Jó menynek tartod magad?

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 13:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Még nem vagyok meny, csak jelölt. Nem vagyok egy ideális meny, legalábbis pár ember számára, az tuti. De igyekszem. Nálam az a baj, hogy egyáltalán kevés személynek tudok megnyílni és felszabadultan viselkedni vele. Anyósjelöltem (még???) nem ilyen személy. Ha jól tudom, kevesli is a kifejezetten rá irányuló törődést - nemcsak tőlem, a fiától is. Persze, vmilyen szinten túloz ebben, de azt meg tudom, hogy elviekben jogosan elvárhatná, hogy többet cseverésszünk meg kvaterkázzunk, és én igyekszem is közösen filmet nézni, beszélgetni vele, de rengeteget kell benne fejlődnöm...
2013. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Általánosságban véve igen. Bár mivel 220 km-re élünk anyósomtól, megtehetném hogy néha-néha felhívom őt, vagy lemegyek hozzájuk...de ez nem szokott megtörténni. Nem azért mert nem rosszban vagyunk..hanem mert a telefont utálom, és a többórás vonatozást is. Ezt leszámítva, nem lehet oka panaszra. :)
2013. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem.

Nem tolerálom a hülyeségeit, nem hagyom, hogy rendezkedjen, takarítson nálam, nem fogadom el a mindenféle ringy-rongy levetett ruháit.

2013. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az anyósom pedig egy tündér :) Közelebbi kapcsolatban vagyok vele, mint a saját édesanyámmal, fiatalos, nagyon jófej nő :) Én vagyok a kedvenc menye, nagyon jól kijövünk, gyakorlatilag lányaként kezel!
2013. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert ismerem a rólam alkotott véleményét, úgy, hogy nem is ismer igazán, én meg 2 lépést sem tettem, hogy változzon a helyzet.
2013. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is csak menyjelölt vagyok, de nagyon jól kijövünk. Aranyos, közvetlen, és nagyon-nagyon fiatal (19 volt, mikor a páromat szülte). Mindig egyenrangú félként kezel minket, nem szól bele az életünkbe, maximum tanácsot ad.


Ez, hogy ki jó meny, mind a két félen múlik, és nagyon relatív, hogy kinek mi a jó. Szerintem párom anyukája szeret és tisztel engem, én is őt, és ennyi épp elég.

2013. febr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem. Az én alaptermészetem távolságtartó. Nem szeretem az ölelgetést, a puszilkodást (csak a férjemtől), utálok máshol enni, mert rosszul vagyok attól, ha nincs rendesen elmosva az edény, evőeszköz, utálom, ha a szemem láttára lenyaldossa a kóstolókanalat főzés közben, vagy ha közben a kutyát is meg-megsimogatta, de kezet nem mosott. szóval inkább nem eszek semmit. Anyósom szeret engem, de teljesen más világ vagyunk és én nem tudom viszonozni úgy, ahogy ő szeretné. Segítek, amiben tudok, beszélgetünk, de nem leszünk barátnők.
2013. febr. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!