Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim erősen jobboldaliak....

A szüleim erősen jobboldaliak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 11. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
segíts többet a háztartásban, ne részegeskedj, ne drogozz, tanulj jól. ennyit elég tenned.
2013. febr. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
és mi a probléma? ez miben nyilvánul meg???
2013. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Atika ***** válasza:
100%

támadássssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss



munkáspárt előreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee


jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

2013. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A hazaszeretet nem probléma,sőt tiszteletreméltó dolog,de ők,legalábbis apám elég szélsőségesen nacionalista.Kárpátia,Titkolt ellenállás stb..ilyen helyekre ját és engem is akar vinni.Állandóan Hitleres filmeket néz,vannak Hitleres pólói is.Az ismerőseink is ilyenek.Én elfogadom őt ilyennek,de nem szeretném,ha engem is ilyennek néznének.Már az osztálytársaim is szóltak,hogy náci vagyok.

Bennem még nem alakult ki a világnézet,de én úgy érzem,hogy a szociáldemokrácia felé húzok.De bennem még nem alakult ez ki.16/F

2013. febr. 11. 20:37
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

A Kárpátia és a Titkolt Ellenállás közel sem nacionalista. A Hitleres dolgok már inkább.

Ha nem akarsz, nem mész vele és kész, ilyen egyszerű.


Hány éves vagy, fiú/lány... elég kevés az infó

2013. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%
Hát,inkább nácinak nézzenek,mint cigánynak, amúgy nem kell ezzel törődni, megváltoztatni nem tudod őket, némi igazuk meg azért csak van, még ha kissé radikálisak is.
2013. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Te meg vigyél haza Lenin Sztálin, Rákosi képeket. Nekik is tapad annyi vér a kezükhöz, mint annak a másik gazembernek. Ráadásul nekik a saját népük vére
2013. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ülj nyugodtan a fenekeden. Mindenkinek joga van olyan politikai nézeteket vallani, amilyeneket akar. A szüleidnek is.
2013. febr. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Állandóan Hitleres filmeket néz, vannak Hitleres pólói is."


1. Nem "erősen jobboldali", hanem "erősen idióta"!!

2. Készülj fel rá, hogy előbb-utóbb lecsukják majd...

2013. febr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Legyenek ilyenek,de enem ne higyjen mindenki ilyennek.Van az osztályban zsidő gyerek is van,gondolhatjátok,milyen kellemetlen volt,amikor mindenki nácinak nevezett.Volt már,hogy részegen azt kiabálta egy rendezvényen,hogy "vesszen Trianon" az is milyen kínos volt...

Egyébként régen ÉN IS ilyen voltam,de másfél éve valami elkezdett balra húzni.16 éves fiú vagyok.

2013. febr. 12. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!