Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre mi a megoldás? Fontos!

Erre mi a megoldás? Fontos!

Figyelt kérdés
A baràtom ma szòlt,hogy az egyis ismerőse hìvta,hogy menjen ki Angliàba dolgozni. Ő arra fogja,hogy ott jobb a fizetés ès a nyelvet is tudja tanulni. De mégis hogyan tudnám ràbirni,hogy maradjon? 2évre menne ki .

2013. febr. 11. 15:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
És valami tanács, hogy valahogy mégis hogyan tudnám maradásra bírni? :/
2013. febr. 11. 15:31
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

na haragudj de nagyok rövidlátó vagy


ha ott kint sikerül bedolgoznia magát és jól is keres akkor az a 2 év alatt megalapozhatja az életeteket

te meg visszatartanád


én voltam kint 1,5 évet dolgozni nekem a pasim maradt itthon

de abból a pénzből sikerült elkezdeni az életünket

se nekem se neki nem tudtak segíteni a szüleink

2013. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó esetben a közös jövőtök alapjait rakná most le. Mi ez a két év távollét ahhoz képest, hogy utána házasságban szerencsés esetben akár 50-60 évet is élhettek együtt?:) Ugye, hogy semmi!:)

Itt az ideje felnőnöd. Még egy tizenéves korának elején járó gyerek is fel tudja fogni némi magyarázat után, hogy ha ahelyett, hogy minden nap venne egy olcsó nyalókát azt a pénzt félrerakja, akkor a hét végén egy nagy szelet, a nyalókánál sokkal finomabb sütit tud majd enni:)

Láss és tervezz te is előre, így ha a cél lebeg a szemed előtt, nem lesz baj azzal a két évvel. Meg nyilván az sem úgy lesz, hogy holnap kimegy, és 2015. február 11-én pedig hazajön.

Nem fogsz olyan tanácsot kapni, hogy hogyan marasztald. Nincs épeszű ember ma Magyarországon, aki normális külföldi munkalehetőségről lebeszélne akárkit.

2013. febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk, igen sajnos ez így igaz. Ma már senki nem tud itthon megélni.
2013. febr. 11. 16:58
 15/15 anonim ***** válasza:
Vizsgák után utánamész.
2013. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!