Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezeket az ajándéko...

Mire véljem ezeket az ajándékokat?

Figyelt kérdés

A párom vett nekem ajándékba egy La Prairie Swiss Moisture Care Eyes szemránckrémet meg egy La Prairie Cellular Treatment bőrfeszesítő és öregedés elleni krémet.


Nem volt semmilyen alakalom, csak úgy kaptam.


Miért vesz nekem ilyeneket? Öregnek tart? Vagy már nem tart elég szépnek?:( Nem vagyok még olyan öreg. Még csak 30 vagyok és szerintem jól nézek ki.


2013. febr. 11. 13:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Dehogy!! Szerintem ne vedd rossz néven semmi esetre. A férfiak nem kombinálnak így,mint mi nők :D Csak megakart lepni valamivel,aztán gondolta valami krém jó lesz,és végülis van igazság benne,ha amúgy is használsz ilyeneket akkor annyira nem fogott mellé.

Ezek a ránctalanító vagy megelőző krémek nagyrészt hidratálnak,semmiféle varázslat nincsen bennük,a száraz bőr hamarabb öregszik. Ártani nem árt .. én örülnék neki,hogy gondolt rám .és amúgy is kenegetem magam,szóval hasznosabb is ,mint egy 35. bögre a polcon

2013. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen meg akart lepni vele. Ezek a termékek nem két forintba kerülnek, hanem 35-40 ezernél kezdődnek, lehet, úgy gondolta, te magadtól nem adnál ki értük ennyit.
2013. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én vicceskedve megkérdezném tőle, hogy vén mamának tart? és nevetnék vele, de örülnék az ajándéknak. ha esetleg tényleg azért vette, akkor sem kell megsértődni. de szerintem sem azért adta, mert ráncos vagy :)

egyébként én is kaptam a barátomtól egy pro age krémet, mert imádom az illatát. pedig 22 éves vagyok :)

2013. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!