Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezeket az ajándéko...

Mire véljem ezeket az ajándékokat?

Figyelt kérdés

A párom vett nekem ajándékba egy La Prairie Swiss Moisture Care Eyes szemránckrémet meg egy La Prairie Cellular Treatment bőrfeszesítő és öregedés elleni krémet.


Nem volt semmilyen alakalom, csak úgy kaptam.


Miért vesz nekem ilyeneket? Öregnek tart? Vagy már nem tart elég szépnek?:( Nem vagyok még olyan öreg. Még csak 30 vagyok és szerintem jól nézek ki.


2013. febr. 11. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsit meglepődnék, ha ilyesmi kapnék. De, ha nincs köztetek probléma, akkor csak a jó szándék vezérelte. Sok nő 30 felett elkezd ilyen kenceficéket használni, aztán vagy beválnak, vagy nem. :D
2013. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle. Az is lehet, hogy pl. egy barátnődtől kért tanácsot, aki azt mondta, ez hasznos lehet a megelőzésben.
2013. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltal, hogy megelozni akarja a rancokat? TAlan valahol latta, s meglepetest, oromet akart szerezni pl.
2013. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
7%
Igen mert 30 eves hat... mar eleg idos vagy.
2013. febr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazsag szerint azt ajanljak, hogy 20 ev felett kezdjenek el az emberek ranctalanitot hasznalni. Egyebkent lehet hogy nem vette, hanem kapta valahonnan. Horror aron vannak, olyan 50-60e egy kis adag....
2013. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én kikérdezném,hogy honnan az ötlet.


Párom is meglep néha olyan dokgokkal,hogy nem tudom mire vélni,aztán kiderül,hogy a kolléga felesége ilyet kért ajándékba,igy a párom úgy gondolta,én is fogok neki örülni...


mert ugye mindig azt mondjuk,drágám,bárminek örülök ami tőled van...

2013. febr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is használok La Prairie termékeket, sőt szemránckrémet is, pedig "csak" 29 vagyok! Ha a Párom vesz nekem valami kozmetikumot, akkor biztos a legdrágábbat veszi, de csak ezért, mert szerintem a legtöbb pasi nem ért ezekhez a dolgokhoz. Azt gondolja minél drágább annál jobb... Lehet meg sem nézte mi az, csak látta, hogy márkás, drágább, lehet látta valami újságban és azért vette Neked! Nem hinném, hogy ebből azt a következtetést kellene levonni, hogy öregnek tart! Amúgy is NEM vagyunk öregek! :))
2013. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hah, én örülnék ha a férjemnek ilyesmi egyáltalán eszébe jutna, nem hogy még minőségit is venne, mint a tied! Inkább szerintem örülj neki, és kend magadra, hogy évek múlva még inkább örülhess :)
2013. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Persze használok ilyeneket nem is arról van szó.

Hanem arról, hogy ilyeneket tőle miért kapok? Ez kb olyan mintha én mondjuk potencia növelőt vennék neki:)) De nem?:)

2013. febr. 11. 15:58
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

az nem ugyan az


de ez egy tipikus példája annak h egy nő mennyire képes belemagyarázni bármit egy ajándékba amit csupán szeretetből ad a másik és nem hátsó szándékból


(na ezért is mondom a csajomnak el h ne is merjen semmire se gondolni mert tuti nem azért kapta :-)

csak azért mert éppen az orom előtt volt és eszembe jutott erre megvettem

2013. febr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!