Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez!? Nektek nincs...

Normális ez!? Nektek nincs otthon ilyen?

Figyelt kérdés
Anyám egész nap bekapcsolva hagyja a rádiót még akkor is ha a konyha közelében sincs.Kimegyek enni a konyhába,kikapcsolom a rádiót mert valami alpári baromság megy mindig és csak idegesít.Ő meg kb 2 perc múlva kijön és vissza kapcsolja a rádiót de nem hallgatja meg semmi.Akármikor kimegyek nincs olyan pillanat hogy az a ku*va rádió ne menjen.Most kimentem enni megint ő bent volt a szobába tvt nézni hát nem kijött megint és visszakapcsolta? Most viszont megelégeltem és kihúztam a rádiót és feltettem a spejzbe a szekrény tetejére mert ezt már nem lehet elviselni.Normális ez!??
2013. febr. 11. 10:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

mert számomra zavaró a csend. Nem tudom elmondani miért.

Persze csend és csend között is van különbség. Például ha egy gyerek üvölt fél órán keresztül és abbahagyja, az a csönd jól esik. De amikor egyébként csend van, az zavar. Egyszerűen ilyen típus vagyok. Mondjuk lehet tényleg közrejátszik az, hogy én is úgy nőttem fel, hogy mindig volt nálunk valaki, barátok, szüleim munkatársai, papagáj, zebrapinty stb, és hozzászoktam. Sose lehet tudni:)

2013. febr. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!