Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez!? Nektek nincs...

Normális ez!? Nektek nincs otthon ilyen?

Figyelt kérdés
Anyám egész nap bekapcsolva hagyja a rádiót még akkor is ha a konyha közelében sincs.Kimegyek enni a konyhába,kikapcsolom a rádiót mert valami alpári baromság megy mindig és csak idegesít.Ő meg kb 2 perc múlva kijön és vissza kapcsolja a rádiót de nem hallgatja meg semmi.Akármikor kimegyek nincs olyan pillanat hogy az a ku*va rádió ne menjen.Most kimentem enni megint ő bent volt a szobába tvt nézni hát nem kijött megint és visszakapcsolta? Most viszont megelégeltem és kihúztam a rádiót és feltettem a spejzbe a szekrény tetejére mert ezt már nem lehet elviselni.Normális ez!??
2013. febr. 11. 10:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is megy egész nap a rádió. Bár senkit sem zavar.
2013. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%

nem normális - amit csinálsz

anyádnak kell a zaj, élj ezzel együtt

2013. febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 MacsekCicus ***** válasza:
Ez furccs...nem tudom, mit szolt arra amit csináltál?
2013. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten ez normális. Van egy olyan embertípus, hogy ingerkereső. Ez veleszületett tulajdonság, és normális. Nekem a lányom ilyen: zavarja a csend, aludni sem tud teljes csendben. Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy egy hangosan ketyegő faliórát tettünk a szobájába.

A rádió tehát adott esetben arra kell, hogy legyen valami zajforrás. Egy hangos óra, a tévé, magnó, fűnyíró vagy bármi más ugyanúgy megfelelne. Javasold, hogy cseréljétek le a zajforrást valami olyanra, ami kevésbé idegesítő a számodra.

2013. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Anyám még éjjel is bekapcsolva hagyta a rádiót.amig volt sláger rádió addig ment éjjel nappal.azota csend van mióta mar nincs a régi sláger rádió.
2013. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Anyukád sokat van egyedül?

Nekem apám kamionos, egyedül szokott menni csak cb-n beszélget néha, de amúgy egész nap egyedül van és mindig szól a rádió. Gondolom itthon már csak megszokásból kapcsolja be. Meg apának a rádió inkább csak háttérzaj, hogy ne legyen olyan csend, ha hall valamit ami érdekli akkor odafigyel de amúgy nem. Lehet, hogy anyukád is így van vele.

2013. febr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig szól valami, de ezt itthon már mindenki megszokta :) 26N
2013. febr. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tedd vissza a radiot...
2013. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is szinte egész nap megy a rádió a konyhában. Általában jókor fülelek, azon kívül rendszeres hozzászólója vagyok SMS-ben a 9 órakor kezdődő "Napközben" c. műsornak. Véleményemet szinte minden esetben beolvassák. Csak akkor halkítom le, ha étkezünk. Ne tanyázz a konyhában, tedd a dolgod máshol.
2013. febr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem apám ilyen. Egyszerűen szüksége van a zajra. Úgy oldottuk meg a dolgot, hogy kapott még egy rádiót, amit be tud kapcsolni akkor, ha bemegy a hálószobába, sőt, néha a fürdőszobába is viszi, mert pancsolás közben is szeret zenét vagy híreket hallgatni. Úgyhogy már nem gond, ha a konyhában kikapcsolja valaki a másik rádiót. Meg van tévé is nála. Így mindenki boldog. :)
2013. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!