Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez!? Nektek nincs...

Normális ez!? Nektek nincs otthon ilyen?

Figyelt kérdés
Anyám egész nap bekapcsolva hagyja a rádiót még akkor is ha a konyha közelében sincs.Kimegyek enni a konyhába,kikapcsolom a rádiót mert valami alpári baromság megy mindig és csak idegesít.Ő meg kb 2 perc múlva kijön és vissza kapcsolja a rádiót de nem hallgatja meg semmi.Akármikor kimegyek nincs olyan pillanat hogy az a ku*va rádió ne menjen.Most kimentem enni megint ő bent volt a szobába tvt nézni hát nem kijött megint és visszakapcsolta? Most viszont megelégeltem és kihúztam a rádiót és feltettem a spejzbe a szekrény tetejére mert ezt már nem lehet elviselni.Normális ez!??
2013. febr. 11. 10:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nekem a fürdõszobában megy a rádió, mert a szomszéd állandóan hallgatózik, felháboritó és éjszaka a garázsban alszik, ha megyek reggel a WC-re rögtön fut nyitni az ajtót. A jó isten mentsen meg mindenkit ilyen embertõl.

Tedd vissza anyudnak a rádiót,szüksége van biztosan rá.

2013. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
12%
Én meg azt gondolom, hogy nagyon kinyílt a csipád! Majd ha lesz lakásod, aminek van spejze, és van rádiód, akkor akkor kapcsolod, ki és rakod el, amikor akarod. Addig meg kuss, és köszönd meg, amid van! Felháborító a viselkedésed és a leírásod is. Ideje szembenézni vele, hogy végtelenül pofátlan vagy! N28
2013. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nálunk a tévét hallgatja barátom egész nap, nincs olyan perce a napnak, hogy ki lenne kapcsolva. Egyszerűen nem hajlandó csak úgy csendben lenni.

Régebben kivoltam tőle, mert én meg szeretnék csak úgy csendben olvasgatni, vagy pihenni... De nem lehet.

Azért zavaró csak, mert egy szobás garzont tudunk bérelni.

Ha lenne külön szoba nem érdekelne.

2013. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem simán szánalmas, aki nem tud csendben lenni. Vagy nincsenek saját gondolatai, amik lekössék, vagy vannak, de túl gyáva ahhoz, hogy elkezdjen foglalkozni velük.


Ez persze csak a "háttérduruzsolásra" igaz, aki tényleg hallgatja, az oké.

2013. febr. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
27%

En meg is zavarodnek, ha csendben kellene tenni a dolgomat. 2 tesom van, gyerekkoromban mindig zsivaj volt a hazba, meg a macska, kutya, csirke, malac is ad ki hangot. Aztan panelba költöztünk a ferjemmel, na annak is csak en örültem, hogy valami hatterzaj meg akkor is van, ha nem megy tv/radio :D Most meg a csaladi hazban majd meghülyülök neha, gyerek meg nincs, tv/radio vagy valami mindig megy mindenhol, meg a lakason kivüli moso konyhaba is kellett venni egy radiot, ami megy egesz nap. Elaludni se tudok ha nincs hatterzaj, nem hogy letezni...

Nem vagy Te egy kicsit pofatlan anyukaddal?... Vonulj el a szobadba, ha nem tetszik, hogy szol a radio, de nehogy mar a fik@ egye az ovodast... Amig nem a Te lakasod, nem azt csinalod ami neked tetszik, hanem amit lehet... Mondjuk en egy ilyen huzasodert valoszinüleg rögtön lekevertem volna egyet....

2013. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Akinek feltételeket kell biztosítani az alváshoz, az nem is álmos.
2013. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, gondolom ez nekem szolt.... Kepzeld el, hogy heti 6 nap 10-12 ora munka utan mar faradt vagyok, de amikor 24 even keresztül ugy elsz, hogy valaki mindig ordit/visit/nevet/kutyazik/eteti az allatokat/disznot, csirket vag/falat fur/olat felujit/füvet nyir/lakasban javitgat/kocsit szerel/mosogat/porszivozik/ablakot pucol vagy szimplan csak beszelget a lakasban, akkor nagyon is hozza tud szokni a szervezeted...
2013. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

nálunk is megy tv vagy rádió. Engem megőrjít a csend és nem azért mert nincsenek önálló gondolataim, mert vannak és közben is tudok gondolkodni.

Többek közt ezért tudok egyszerre több fele is figyelni.. Megőrülnék, ha csöndben kéne ülnöm, olvasni is simán lehet tv/rádió mellett. Ha nem az menne, akkor a gépen lenne benyomva valami sorozat, vagy zene.

2013. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

De miért őrjít a csend? Ha tudsz egyszerre több dologra figyelni, akkor miért zavar?


Mármint úgy értem, ha tudsz úgy olvasni, hogy közben megy a tévé, mert kizárod a tévét, akkor a csendet miért nem tudod kizárni? Miért fél mindenki a csendtől?

2013. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nálunk is volt régen ilyen, iszonyat idegesítő tud lenni amikor próbálsz tanulni, de megy a zene és nem tudsz figyelni áhh.... ráadásul nincs nagy házunk még félre vonulni sem tudtam sehova. megkérdeztem anyukámat hogy direkt csinálja, kötözködik, valami baja van velem stb stb..erre az volt a válasz hogy senki nem beszél vele, én állandóan tanulok, ő nem bírja a csendet.... akkor megbeszéltük hogy mettől meddig tanulok és utána hallgatja, persze ennek az lett a vége h rászoktam arra h este tanulok amikor tényleg csend van. mert ezt lehetetlen volt betartani.
2013. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!