Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek van/volt...

Van itt valaki akinek van/volt szeretője?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjátok már le, hogy miért jutottatok odáig. És a körülményeket.
2013. febr. 8. 23:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%

ma 08:22



Eddig rosszul tudtad a dolgokat.Mára ez bizonyított tény hogy a nők nagyobb százalékban lépnek félre mint a férfiak.Régen lehet hogy ez másképpen volt,de manapság a nők átvették a vezetést és több lép félre mint te azt gondolnád.Én férfi vagyok én soha egy nőt nem csaltam meg,viszont kétszer voltam már szerető...

2013. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
44%
Miért kellett lepontozni? Mert én voltam a szerető? Vagy mert 30 év a korkülönbség? Véleményt, körülményt kért a kérdező, én meg válaszoltam...
2013. febr. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%

Nem csalfábbak a nők, csak a családi kapcsolatokba írók 80%-a nő. De gondolom ez meg se fordult senki fejében. Leülni, egyes!

Amúgy nem csaltam meg még senkit, és mit ad Isten nő vagyok. Viszont a barátom már megcsalta az exét, az ok pedig, hogy a csaj szó szerint lesz@rta a párom. Havi 1 szex volt, ha együtt voltak csak tv-ztek, és mindezt 19-20 évesen.

2013. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

ma 11:16



Neked is leülni 1-e!!Az hogy te nem olyan vagy az egy dolog,de rajtad kívül még van millió nő akit nem ismersz.Olvassál utánna kicsit,és rájössz hogy a nők nagyobb többségben lépnek félre manapság!Ne itt a gyakorin tájékozódj és ne ez alapján döntsd el.Hidd el manapság sokkal több nő lép félre,hiába mentegeted itt a dologt.Bizonyított tény mind ez!

2013. febr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyított tény, hogy a nők többet lépnek félre? Igen? Milyen kutatás? Mert le merem fogadni, hogy a férfiak és nők nagy része egyaránt nem vallaná be a félrelépést... innentől meg nem beszélhetünk bizonyított tényről, mert ahhoz minden megcsalásról tudnunk kéne :)
2013. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Pendulum92 ***** válasza:
32%

Én nem tudom milyen kutatás volt, ami bizonyítaná.

A köztudatban a bunkó, félrekúrogató férfi él, miközben a szegény nő neveli a gyereket, és otthon kiszolgálja a férfit. Erre is van persze példa. De kicsit kezd átalakulni a társadalom. Tudtommal régen a nőket kivégezték,-ha ezt nem is-, nagyon megvetette a társadalom ha megcsalta a férjét. Ha a férfi csalt, ejnye-bejnyével megúszta.


Manapság egyre többet hallani, hogy a nők se olyan szentek.

Nem mondom, hogy a nők többet csalnak, de már állítom, hogy egyszinten van a két nem.

2013. febr. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
sztem is a mai világban egyre több szeretői kapcsolat van
2013. febr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!