Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki akinek van/volt...

Van itt valaki akinek van/volt szeretője?

Figyelt kérdés
Ha igen, írjátok már le, hogy miért jutottatok odáig. És a körülményeket.
2013. febr. 8. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Úristen, pont ma történt meg h megcsólokt valaki, mert összevesztem ma a barátommal. Nem gondoltam, hogy ez lesz. Sosem hittem volna magamról, hogy ilyet csinálok, de rájöttem, h még mindig szeretem a barátom, és nem lesz több ilyen. Furdal a lelkiismeret. :(
2013. febr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Megértelek! :-(
2013. febr. 8. 23:20
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

Nekem volt rövid ideig.A kapcsolatom már egy ideje egy rakás ... volt,plusz a barátom megőrjített az üldözési mániájával,kb. megszabta,kivel állhatok szóba.Elhidegültünk egymástól.Aztán egy napon jött Ő.nagyon egy húron pendültünk,szinte elkábított.Hízelgett,hogy valaki újra udvarol nekem.Aztán elcsábultam,és megtörtént.Onnantól nem volt visszaút.

Szerető is voltam egyébként,ott szerintem leginkább kíváncsiságból jöttünk össze,izgattuk egymás fantáziáját.

2013. febr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
28%

Én szerető voltam. Jóval idősebb férfi, 30 év korkülönbség. Rossz volt a kapcsolata a feleségével, én meg rajongtam érte... hát így esett. Lelki kapcsolat volt, de nem mondom, hogy a szex utolsó szempont volt.

Nem bánom, mert tudtam, hogy a felesége is más úton jár.

2013. febr. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
A szerető soha nem véletlen...annak oka van mert valami hiányzik többnyire.
2013. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt, 2 hónapig. A barátom már egy ideje szörnyen bánt velem, adtam neki nagyon sok esélyt, hogy megváltozzon, de mindig újra megalázott. Közben annyira leépítette az önbizalmam, hogy nem mertem kilépni. Ekkor jött a képbe a legjobb barátom, akivel elkezdtünk vonzódni egymáshoz, aztán szép lassan egymásba szerettünk. Aktus csak 2-szer volt, sokkal inkább a lelkiekről szólt a kapcsolat. A végén már úgy éreztem, mintha őt csalnám meg a barátommal. Ő segített abban, hogy legyen elég erőm kilépni a szörnyű kapcsolatomból. Azóta is együtt vagyunk a "szeretőmmel", hogy pár hónapon belül házasodunk :) Életem legjobb döntése volt!
2013. febr. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

volt,ha annak lehet venni..Megismertem egy srácot,kavartunk párszor,aztán kibékültem az exemmel(ragaszkodtam hozzá,és még én se tudtam,h mást szeretek).Egy időre szüneteltettük a dolgot a sráccal,de végül mégis összegabalyodtunk párszor..Végül az exszel szakítás, a "szeretőm"meg a férjem azóta..

De ez azért nem egy vérre menő,családokat felforgató dolog volt,csak 20évesek voltunk,és bolondok..Mondjuk az egy,akit mai fejjel kihagynék a történetből az ex,mert nagyon nem egymáshoz valók voltunk..

2013. febr. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6%
Itt eddig csak nők írtak, hogy szeretőt tartottak. Aztán még a férfiak a szemetek.:D
2013. febr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Pendulum92 ***** válasza:
28%

Utolsó: Bennem is ez fogalmazódott meg, hogy a férfiak így szemetek, úgy szemetek, de eddig csak nőket láttam én is ide írni. Kicsit át fog alakulni lassacskán a köztudat is, már nem csak a férfiak csalnak.


Félreértés ne essék, nem védem a férfiakat sem, köztük is van jópár "jómadár".

2013. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Pár honapig volt.Neki felesège nekem.ferjem.Mindketten elègedetlenek voltunk.Hianyzott az a bizonyos pillango repkedes a hasban,a kaland a jo beszelgetèsek.Interneten ismertem meg.Munkahelyemre jött este értem.Kb 3 orahisszat töltöttünk együtt.Abbol 2 es fél szex volt.Minden tökéletesnek tünt.Aztán a munkamat elveszitettem,nem volt alibi..nem tudtunk.talalkozni.Kb 1 évig neten irtunk egymásnak de ugy döntöttem befejezem.Nem bántam meg,de ennyi elèg volt.
2013. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!