Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Barátnő

Mit tehetnék? Barátnő

Figyelt kérdés
Az öcsém már lassan egy eve lesz egyutt a baratnojevel.Mindaketten 19 evesek en 20 eves vagyok. A kapcsolatuk elejen kedvesen viselkedtem a lannyal de o kicsit erdesen viselkedett.Ra is hagytam de nem beszelgettunk tul sokat(3-4 szer)annak ellenere hogy mindig nalunk van. Koszon mikor es koszon mikor elmegy. Gyakran elofordul hogy nekem ebedet foznom bevasarolnom stb.(Szulok dolgoznak). De egyetlen egyszer sem kerdezte hogy segithet e nekem.Leul es varja a kajat.Mikor otthon van vki akkor teljesen megnyilik.Mikor szoba jon hogy miert nem kapcsolodik be a teendokbe(en azt gondolom hogy ha bekerulok egy csaladba megprobalom magam a legjobb szinben feltuntetni)de mindig a csajszi lett megvedve.Tudom hogy nem lenne szabad foglalkoznom vele de nehezen tudok szemet hunyni efolott. Tulajdonkeppen azzal is tisztaban vagyok hogy en sem vagyok a szive csucske csak abban szeretnek tanacsot kerni hogy mit kellene tennem bogy ne kapjon eln duh roham mikor talalkozunk?Mas is van/volt hasonlo helyzetben?Koszonom hogy vegig olvastad es koszonom az ertelmes valaszokat?
2013. febr. 6. 19:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy aki nem nálunk lakik, az vendég, amikor nálunk van, akkor is, ha ezer éve ismerem. Eszembe nem jutna befogni krumplit pucolni.


Az öcséddel felváltva csináljátok a kaját, vagy egyedül a te dolgod? Mert ha mindig te szolgálod ki, akkor a barátnőjétől miért várnád el, hogy segítsen? Az, hogy egy évvel kisebb nálad az öcséd, nem jelenti, hogy a gyerekedként kell kezelned, nyugodtan fogd be főzni.

2013. febr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!