Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Barátnő

Mit tehetnék? Barátnő

Figyelt kérdés
Az öcsém már lassan egy eve lesz egyutt a baratnojevel.Mindaketten 19 evesek en 20 eves vagyok. A kapcsolatuk elejen kedvesen viselkedtem a lannyal de o kicsit erdesen viselkedett.Ra is hagytam de nem beszelgettunk tul sokat(3-4 szer)annak ellenere hogy mindig nalunk van. Koszon mikor es koszon mikor elmegy. Gyakran elofordul hogy nekem ebedet foznom bevasarolnom stb.(Szulok dolgoznak). De egyetlen egyszer sem kerdezte hogy segithet e nekem.Leul es varja a kajat.Mikor otthon van vki akkor teljesen megnyilik.Mikor szoba jon hogy miert nem kapcsolodik be a teendokbe(en azt gondolom hogy ha bekerulok egy csaladba megprobalom magam a legjobb szinben feltuntetni)de mindig a csajszi lett megvedve.Tudom hogy nem lenne szabad foglalkoznom vele de nehezen tudok szemet hunyni efolott. Tulajdonkeppen azzal is tisztaban vagyok hogy en sem vagyok a szive csucske csak abban szeretnek tanacsot kerni hogy mit kellene tennem bogy ne kapjon eln duh roham mikor talalkozunk?Mas is van/volt hasonlo helyzetben?Koszonom hogy vegig olvastad es koszonom az ertelmes valaszokat?
2013. febr. 6. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te is csaj vagy? Van barátod? Kérted már meg krumplit pucolni? Kérted már meg őket bevásárolni? Mondtad már nekik azt, hogy most ti vagytok a sorosok? (öcséd) Munkamegosztás?
2013. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Én nem tennék neki semmi és a köszönésen kívül ignorálnám.Sajnos volt rá eset a családomban hogy olyan jövevény került be akivel évekig egy szót nem beszéltem de mindennap találkoznom kellett.Legszivesebben leütöttem volna ahogy viselkedett a családtagjaimmal de azt mondták maradjak ki belöle.Szóval szia szia és kész .A kaját megfözöd neki nem tálalsz utána nem mosogatsz nem rakodsz el,nem kinálod meg semmivel.Vagy megváltozik vagy nem .Lényeg hogy tudd ignorálni a személyét.
2013. febr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A megfelelö válaszokat már megkaptad!

Te vagy otthon....

2013. febr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az is lehet ám, hogy szégyenlős a lány.


Vagy nem gondolja, hogy ezt elvárják tőle. Őszintén szólva én sosem vártam el a barátomtól, hogy mikor nálunk van (még mikor otthon éltem), akkor takarítson vagy segítsen vásárolni, főzni - nekem egyértelmű volt, hogy ő vendég ott, és én kettőnk helyett is elvégzem ezeket.

2013. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves utolsó...

Ez elmegy egy pár alkalommal.Viszont huzamosabb ideig pofa kell ahhoz,hogy kiszolgáltassa magát valaki.Számomra egyértelmü,hogy evés után elmosogatok segítek leszedni az asztalt,stb....

2013. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Neked igen (nekem is, mikor a pároméknál voltam), de van akinek nem.


Vegyétek figyelembe, hogy sajnos nem mindenki részesül jó nevelésben, nem ritka, hogy a gyereknek otthon sem kell besegítenie semmiben, hát hogy jutna eszébe, hogy majd vendégségben igen...?


Finoman a tudtára kell adni. Az öccsel kellene beszélni, hogy beszélje ezt meg a barátnővel.

2013. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy 2 tyúk tipikus esete áll fenn?
2013. febr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Én sem gondolom, hogy segíteni kéne. Én alig bírom lebeszélni róla a barátomat. Nekem megalázó, ha segítenek. Mégis mi vagyok én, hogy egy rohadt ebédet ne tudjak egyedül megcsinálni? Azért ennyire nem vagyok szerencsétlen. És soha nem vártam senkitől semmit.
2013. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt nem rólad van szó.
2013. febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben már rég csak egy személyre főznék leülnék a tányérom elé aztán had nézzen, megmondanám neki ha kell, akkor a hűtőben vannak az alapanyagok, egyébként meg a szobámban lennék szólva nem nagyon hagynám magam irritálni :D
2013. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!