Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 35 éves nő gyereket szül egy 25 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy már van egy gyereke és elvált, a pasi meg a tanítványa volt..

Egyik ismerősömnél ez a felállás, de mindenki szerint abnormális.


2013. febr. 6. 12:55
1 2 3 4
 31/33 Septimius ***** válasza:
93%
Mi csak a kérdésre válaszoltunk: azt gondoljuk, hogy normális, ha a nő idősebb egy kapcsolatban. Elegem van abból, hogy az persze normális, ha egy 40 éves férfi egy 20 éves lánnyal van, de egy nő nem lehet még 2 évvel se idősebb a párjánál, mert jaaaj, a nőnek kell fiatalabbnak lenni egy kapcsolatban. Hol van az megírva? Sehol, 18 éven felül azt csinálnak, amit akarnak. Ami meg a megcsalást meg a miegymást illeti, tedd fel egy másik kérdésben, akkor biztos nagyon sokan egyet fognak érteni, de ne a korkülönbségre hegyezd ki legközelebb a vitát.
2013. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Annyira jó látni ezeket a válaszokat, hogy végre egyszer már nem ez megy, hogy "abnormális, ha a nő nem fiatalabb, alacsonyabb, butább és ügyetlenebb, mert így a férfi nem érzi majd elég férfinak magát" :)


Kérdező. Ha úgy írod ki, hogy "normális-e, hogy egy nő csalja a férjét", mindenki megmondta volna, hogy nem. Ha úgy írod ki, hogy "normális-e a tanár-diák kapcsolat", mindenki megmondta volna, hogy nem (legalábbis amíg a diák el nem végzi a sulit). De miért kellene csak a korkülönbségen felháborodni?

2013. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Syrakusa ***** válasza:

10 - es válaszoló....


"Én mindig csodálkoztam, ha egy 35 éves nőnek egy huszonéves tejfölös szájú gyerek kellet. El nem tudnám képzelni magamat . Nem tudom mi lesz belőlük, lehet hogy örök élet, lehet hogy nem sokára válás."


Erre csak azt tudom mondani,hogy Én is 25 múltam és lehet többet tapasztaltam vagy tanultam az élettől mint Te vagy akármelyik harmincas - negyvenes és lehet érettebben is gondolkodom pár kérdésben mint némely "felnőtt".....Ezzel nem Téged akartalak megsérteni csak azt akartam mondani,hogy ,mert huszonéves az nem jelenti azt,hogy nem kellően érett a gondolkodásmódja......


Különben szerintem ebben nincs semmi felháborító!21 évesen Nekem is volt egy 34 - 35 éves "bnőm",Ő megmondta,hogy nem akar már gyereket de részemről mehetett volna(mondjuk akkor még azért korai lett volna).

2013. febr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!