Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy 35 éves nő gyereket szül egy 25 éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy már van egy gyereke és elvált, a pasi meg a tanítványa volt..

Egyik ismerősömnél ez a felállás, de mindenki szerint abnormális.


2013. febr. 6. 12:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
82%
Gusztustalan vagy sem, ezt visszacsinálni nem lehet. Az emberek változnak, művelnek dolgokat, amire nem számítunk, de az élet megy tovább. Neked meg ha jó barátod a volt férje, max annyit tehetsz, hogy mellette állsz, de nincs jogod ítélkezni a nő fölött, nem tudod mit hozhat az élet.
2013. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%

Hát azt szólnám hogy: Egészségükre!

Engem ezek a dolgok annyira nem érdekelnek. Rohadtul hidegen hagy, hogy ki hány évesen, kivel, mit csinál, hányszor, milyen neművel... :) Az élet szép, és rövid, mindenki tegye azt, amihez és akihez kedve van.


Szerintem téged se érdekeljen ennyire mások élete.

Na és akkor mi van a nő idősebb? Akkor már nem is szülhet gyereket egy fiatalabb férfinak? Nem értem...

Na mindegy. Ezen ne hergeld magad, felesleges.

2013. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%

Ó, kérlek!

Mondd, miért nem írtad bele a kérdésbe is azt, amit a 20-as kommentbe? Hmm? Ott csak a korkülönbséget kritizáltad!


Azzal SEMMI gond!

Egy 25 éves pedig már nem fiú, hanem felnőtt férfi.


A többletinformációddal már egészen más a történet, de így, hogy utólag adagolod... nagyon visszásnak hat.

Tényleg olyan, mintha győzködni próbálnád a kommentelőket... de csak azután, hogy az eredeti feltevésed nem jött be: senkit se izgat pusztán a korkülönbség és az elvált státusz.

2013. febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%

#23 Igazad van, nekem is pont ez ugrott be, hogy addig nem hagyja abba a kérdező a kommentelgetést, amig valaki nem írja azt, amit látni akar, hogy fúj, és de gáz, és undorító.


Kedves Kérdező. Hogy egy ilyen kapcsolat normális-e vagy sem, nézőpont kérdése.

Viszont más magánéletét kiteregetni, csámcsogni rajta, fröcsögni... hát ez mindenki szerint undorító.

Szóval előbb nézz mélyen magadba. Van ott min javítani, mielőtt másokat kritizálsz!

2013. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Milyen kommentelgetést, utolsó? Leírtam a részleteket, ezen kívül senkit nem támadtam a véleményéért, szóval öngólt rúgtál. Nekem amúgy sincs több hozzáfűznivalóm, de valaki kérdezte, miért gondolják az ismerősei abnormálisnak, én meg szimplán leírtam.
2013. febr. 6. 14:09
 26/33 anonim ***** válasza:
55%

ismerek olyat h 35 a nő a srác meg 22...

nekem elsőre furcsa mert a fiú nem annyira érett szerintem, de ők jól megvannak. a nőnek van egzisztenciája, ha a fiú nem vállalta volna a gyereket akkor sem lett volna problémája mármint anyagilag (ebből lejön, hogy nem tervezett baba)

Most a nő pénzén a srác saját vállalkozásba tud kezdeni, amit a nő nem tudna, mert a srácnak van szaktudása. Úgyhogy szerintem szépen élik életüket (persze az érzelmi életükbe én nem látok bele, de úgy tűnik jól megvannak..)


a fő kérdésed alapján rendben van szerintem..

a többi...ahhoz nem kell korkülönbség...

2013. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
85%

Megcsalni valakit, az tényleg gusztustalan, sosem értettem, miért csinálják ezt az emberek. De egyrészt ebben az ügyben te nem tehetsz semmit, másrészt nem tudom, mi mit tehetnénk.


Viszont nem értem, hogy a fő kérdéssel mi a gond? Az, hogy a nő idősebb? Az, hogy szerinted a srác túl fiatal egy gyerekhez? Az, hogy a nő túl idős ahhoz, hogy szüljön? Vagy mi? Mert szerintem ma már egyik sem számít olyan kirívónak. Számtalan olyan párt ismerek, ahol a nő az idősebb, és köszönik szépen, jól vannak, olyat is ismerek, akik már 28 éve házasok. Őket nem zavarja, akkor mást miért kéne? Ha fordítva lenne, arra senki nem mondana semmit, ugye? Vagy akkor még arra tudok tippelni, hogy a srácot tartod fiatalnak ahhoz, hogy apa legyen. Hát azért... 25 évesen már nem gyerek, felnőtt már ő is. Én is ennyi vagyok, a párom úgyszintén, van gyerekünk, így lehet, hogy én elfogult vagyok, de egy 25 évesen történő gyerekvállaláson azért már csak nem kéne megbotránkozni. Vagy akkor a nőt tartod idősnek? Ez megint csak abszurd, ma már ebben tényleg nem találok semmi kirívót, de még 20-30 évvel ezelőtt sem volt ez olyan dolog, amiért főbelövés járt volna.

Akkor meg mi a gond? Nem tetszik, hogy a haverod felesége félrekefélt, oké, nyilván mint barátnak, az a "dolgod", hogy ez ne tetsszen, de magával a felállással nem értem, mi olyan hű de nagy gond.

2013. febr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
85%

Idézem: "de mindenki szerint abnormális."

Ez neked nem elég? Most mégis mit vársz a gyk-n?

Megerősítést, hogy tényleg gáz?

És az miért jó neked? Attól megnyugszik a kis lelked?

2013. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésed nem úgy szólt, hogy : Mit gondoltok egy 35 éves tanárnőről aki házasságtörést követett el egy 25 éves diákjával! Hónapokig csalta a férjét és ráadásul még gyereket is szül a szeretőjének!

Igy többen egyetértettek volna veled!


De a te kérdésed úgy szól : "Mit gondoltok arról, ha egy 35 éves nő gyereket szül egy 25 éves fiúnak?"

Ezzel nincsen semmi gond!

2013. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondolok erről semmit, nincs ebben semmi abnormális, ha fordított helyzetben ellehet fogadni, hogy a férfi idősebb, akkor ellehet így is fogadni,hogy a nő az idősebb. Felnőtt emberekről van szó, tudják ők,hogy nekik mi a jó.
2013. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!