Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémáid vannak...

Milyen problémáid vannak anyósodékkal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 07:14
1 2
 11/18 anonim válasza:
Hát kedves kérdező szerintem így nehéz lesz boldogan élni ha nem fogadnak el....! A másik dolog meg az hogy ha a fia tényleg téged szeret ahogyan te ezt irod akkor neki kéne megprobálni beszélni a fejjükkel hogy ha nem is de legalább ne mutassák ki ....ilyenkor gondolkozom el egy picit azon hogy akkor mennyire is szereti a másik a másikat.... azért sok anyós probléma van de ez már nagy baj h nem tudsz vele normálisan el bezsélgetni sem , jó nem kell hogy mindenben kijöjetek de vannak alapok..... és az is nagy baj h a párod nem gondolkozik hogy neki ez hogy esne és azért is változtana vagy meg probálna , na meg ha tényleg szeret......sose értettem ezt , én azt mondom ha ennyi idő alatt nem ment nem kell erőltetni .....de sajnálom h ilyen helyzetben vagy.....ki tudja lehet nem mindig ő lesz az anyósod és akkor az majd jobb lesz ...azt tudom h az ilyen élet nem boldog élet és sosem lesz az ....
2013. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én inkább nem is írom le, hogy mi a bajom velük, mert akkor nagyon felidegesíteném magam. Azok az emberek meg még erre sem méltóak, mármint, hogy miattuk idegeskedjek!
2013. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

hát ezzel nem tudsz mit csinálni..:-(( Sajnos ez az ő baja, hogy nem bírja a kisfiát elengedni..nálunk is ez volt, nagyon sok árnyalt beszólás, hátam mögött kavarás, és most már ugyanúgy vagyok, mint a 10-es válaszadó...:-((

Nem jó, de ez van.

Próbáld meg ne magadra venni, gondolom még fiatal vagy, és ezért visel ez meg annyira...régen én is sokat sírtam ez miatt, mert én mindent megtettem, hogy kedveljen, és nem modhatom, hogy egy fúria lennék, sok barátom van, szeretnek az emberek, de vele nem jutok dűlőre 17 éve..:-((

2013. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Velem rendes, de nem bírom tisztelni, egy jellemtelen nő, aki otthagyta a gyerekeit egy másik pasiért 40 évesen... A legkisebb gyerek 15 éves volt, neki szüksége lett volna egy anyára, jól el is kallódott. Undorító nő..
2013. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Anyósommal nincs problémám, nagyon szeretem, tündéri nő. Apósomat is szeretem, viszont ha pénzről van szó, egy végtelenül önző és smucig ember. Ne értse félre senki, nem gazdag, és nem is érdekel a pénze, viszont a férjemék 3-an vannak testvérek. A nagyobbik húga 31 éves, életében talán 1 évet dolgozott, mindig apuci vagy a párja tartotta el. Átmegy pénzt kérni, de soha nem ad. A férjemnek van egy életbiztosítása, amit 6 évig ő fizetett. most mondtuk, hogy szeretnénk előtakarékosságot indítani, illetve babán gondolkodunk. Amint ezt kimondtuk, apósom egyből mondta, hogy persze, azt a részt, amit férjem fizetett. Persze, ezzel nem is lenne gond, viszont most kitalálta, hogy nincs pénze, vissza fogja vásárolni az egészet. Rendben, de mondtam a férjemnek, hogy mondja meg apukának, hogy ebben az esetben természetesen az ő részét mi kérjük. Nem vagyok pénzéhes, 6 év alatt nem kértünk pénzt semmire, sőt, még mi adtunk, de most szükség lenne egy kis segítségre. Nem akarok összeveszni az apukájával, de ha a húga kaphat segítséget, mi miért nem?

Ami egyébként még jobban idegesít, hogy kihasználja a férjemet. Még a születésnapján sem hívja fel, de már most mondta, hogy tavasszal úgy intézze a férjem, hogy legalább egy hétre menjen haza segíteni a szőlőbe. Én meg mondtam, hogy nem örülnék neki, de persze nem köthetem ide, de 2 éve is ez volt. A férjemnek annyit nem mondtak, hogy köszi, a nagyobbik húga pedig 130.000 forintot kapott abból a pénzből, amiért a férjem dolgozott meg, és még az utiköltséget is mi fizettük, kiesett a munkából, és még egy KÖSZI sem hagyta el apósom száját. Semmibe veszi a férjem, pedig tisztességes ember. :( Egyszer én fogok kiállni érte, ha ő nem teszi meg magáért :( pedig nem nagyon szeretnék beleszólni, csak nagyon rossz látni, hogy mennyire kihasználják és még semmibe is veszi az apja, és hogy ez neki mennyire fáj.

2013. febr. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az enyém kijelentette, hogy a fia felesége vagyok, csak ennyi köze van hozzám. Azt hiszem, nem kell tovább részleteznem ezek után, hogy milyen viszonyunk van...
2013. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Anyósom, apósom elváltak- Apóssal nagyon jó a viszonyom, az anyósom elképesztő, hogy hányszor bántott igaztalanul. Dolgozom a kisfiam mellett, aki még két éves sincs, rendben tartok egy 200m2-es házat, van egy borzasztón nagy kertünk, azt is gondozom, állatokat tartok, diplomám is van, jól keresek, férjemmel már rég együtt vagyunk, hát még sem vagyok elég jó... A kisfiam egy évesen nem intett pápát, és kitalálta, hogy nem foglalkozok vele, amikor a kisfiam az életem, ha kell, 100-szor is felkelek hozzá éjszaka, még így, munka mellett is.
2013. febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyszer mondta a páromnak,hogy válasszon közte vagy köztem..hát igen pofára esett volna .. meg volt,hogy fenyegetett is a h*lye barátnője miatt amiért szóltam,hogy állítsa le a barátomról..

Az első fiával aki a (barátom) nagyon rosszul bánt..majdnem meghalt az alkoholista élettársa miatt..és a nő a pasi mellett állt ki,hazudott miatta..stb.

mostanra van 7 gyereke .. úgyhogy már az ötödik gyereknél nem tudta eltartani őket...mindig pénzt kéreget.

De a munka nem tetszik neki-.- kb. 10 éve nem dolgozik már..nagyon nem szeretem az ilyen élősködőket! Más szó szerint a "belét" kidolgozza,hogy megtudjon élni ez meg eltartassa magát. Én ezek miatt utálom őt. :/

2013. febr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!