Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen problémáid vannak...

Milyen problémáid vannak anyósodékkal?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 07:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%
Nincs semmilyen problémám vele - aposom meghalt, öt nem ismertem. Együtt élünk, tündéri, segítőkész nő.
2013. febr. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Együtt élünk, de semmi problémánk nincs. Ha valamiben nem értünk egyet, akkor kulturált módon megbeszéljük.
2013. febr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem mindenhol vannak problémák, csak nem mindegy hogy ki mennyire tud rugalmas lenni.


Èn nagyon szeretem anyósomat. Apósom meg amilyen...

Anyósommal szinte baráti viszonyba vagyunk, habár 500km-re laknak, de sokszor csak úgy felhívjuk egymást és beszélgetünk.

Apósommal nehezebben jövök ki, habár vele az eesz család nehezen jön, fiai már megtanulták kezelni. habár utolsjára karikor voltak itt és elég jól kijöttünk.(nem szoktunk veszekedni, de nem is idegseített fel karácsonykor)

2013. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem szerencsém van, sem apósommal, sem anyósommal nincs problémám. Kb. kéthetente egyszer találkozunk, átmegyünk hozzájuk látogatóba, pedig közel laknak, csak távolságtartó pár vagyunk. Ők eddig kétszer voltak nálunk, mindkétszer napokkal előbb tudtuk, hogy mikor fognak jönni. Nem szólnak bele semmibe, beszélgetünk, mint ha barátok lennénk. Azt gondolom, hogy egy ilyen kapcsolat kialakításához megfelelő társ is kell. Ha a szülők gyereket is látnak a gyerekükben, természetes, de az, hogy ezt a felnőtt ember miként kezeli, már nem annyira egyértelmű. Éltem olyan emberrel, aki még mindig anyuci pici fia volt. Hát félelmetes, mennyire el tud harapózni. Ha egy ember felnőtt, helyén tudja kezelni a szüleit, tisztelettel, szeretettel, de nem avatja be az új családja döntéseinek részleteibe, és nem csak megadja de el is várja a tiszteletet. Ahol ez nincs meg, jönnek a gondok. Én így látom.
2013. febr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
58%

Mióta 350km választ el minket és "sajnos" itt nincs UPC hogy ingyen hivjon mint előtte,azóta jó a kapcsolatunk.Két havonta másfél napot kibirok hogy kritizál mindent,élvezem a távolságot.

(előtte viszont borzalom volt,5 km-re laktunk,a nyakunkra járt hívatlanul,minden este fél órás telefon,ha nem vettük fel mobilon hívott hogy merre járunk,pedig megbeszéltük,mobilon csak ha baj van,a lakásunkban minden gagyi volt szerinte,csak ő tud tökéleteset választani,stb,stb.Részben miatta költöztünk az ország másik szegletébe)

2013. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

hát


nekem 250km lakik nem is baj

túlkép nincs vele bajon mert emberileg okés

de a szokásai .....


szal állandóan mondja h nincs pénze és ott a legdrágább kozmetikum a fürdőben ...

minden alkalommal viszek le főzni valót vagy ott megyek el bevásárolni: húst tejet kenyeret stb. ami kell

erre berakja a mélyhűtőbe és tökfözeléket csinál

könyörgöm azért veszem meg h abból főzzön ha ott vagyunk h neki ne kelljen pénzt kiadni h ott vagyunk


és h direkt mamázza magát mikor tudja h a gyerekeknek én vagyok a Mama

2013. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Az én anyósom szinte tudomást sem vesz rólam. Ha ott vagyunk náluk mindenkinek beszél, ha magyaráz valamit,rám sosem néz,mintha levegő lennék. Ha valami rólam és a páromról szóló dolgot mond,azt csak a páromnak mondja,hiába ott vagyok.10 km-re lakunk hozzájuk, 1 éve költöztünk el tőlük, 1,5évig éltünk náluk, de maga volt a pokol,annyit sírtam.Sosem vitáztunk,sosem volt egy hangos szóváltás,csak mindig motyogott az orra alatt.

Én csendes,visszahúzódó vagyok,ha valami nekem nem tetszett sosem mondtam meg nekik,mindenre csak rábólintottam, és ezt biztos elkönyvelték magukban,hogy ha eddig nem szóltam semmiért ezután sem fogok.

Soha nem volt még olyan,hogy le tudtunk volna ülni az asztalhoz beszélgetni. Ellenszenvet látok rajta,és irigy,féltékeny, mert a fia engem szeret,nem fogadtak el.

Nem tudom,hogy álljak ki magamért!?

2013. febr. 4. 09:04
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyósomtól sokáig tartottam, de igazából lehet vele beszélni, kedves nő aki szereti a gyerekeit, meg az unokáját akit imád kényeztetni. :)

Talán az édesség de hát azt kijátszom, mindig eszik mielött jönnének így nyugodtan adhat neki kicsit. :)

2013. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
70%
Semmilyen problémám nincs. Kár, hogy manapság úgy állnak hozzá az "anyóstémához", hogy alapvetőnek kellene lenni a gyűlölködésnek. Nagyon szeretem anyósomat is, apósomat is. Messze lakunk tőlük, de havonta egyszer igyekszünk meglátogatni őket, vagy ők minket. Emellett rendszeresen telefonálunk.
2013. febr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
58%
Már nincs velük problémám, mert nagy ívben teszek rájuk. 10 évig maga volt a pokol, amit műveltek néha, de már megtanultam nem foglalkozni velük. És látom rajtuk, hogy ez nagyon idegesíti őket. Elmondja kész...egyiken be, másikon ki. Hozzáállásomról annyit, hogy bármiben segítek nekik, most is én hozom-viszem apóst kezelésre, de zokszó nélkül beállok tankolni a benzinkútra, vagy ha úgy adódik simán rájuk hagyom a gyereket (akit imádnak) ha dolgom van. Valamit valamiért elven működnek most már a dolgok, mert eddig kötelesség, meg szívesség alapon ment. Úgy nem volt jó, mindig mi húztuk a rövidebbet. Most hogy van egy határ, így már ők is látják, hogy meddig mehetnek el. Az hogy szövegelnek, engem meg már nem érdekel...megszoktam hogy mindig mindent jobban tudnak...
2013. febr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!