Vajon miért tette?

Figyelt kérdés
Legjobb barátommal összevesztem,lassan,hogy fél éve,előtte 1 évig voltunk jóba,tényleg legjobb barátok voltunk..nekem lett barátom,és egy apróságon összevitáztunk,azóta mindenki utál mindenkit - idézőjelbe. Ő kitiltott facebookon,volt barátnőm lett legjobb lány haverja és folyton rólam irkálgattak,piszkáltak.Nos,karácsonykor felvette fb tiltást,és írt üzenetet,melyben boldog karácsonyt kívánt..újévkor is irt.. ma pedig bejelölt facebookon.Én vissza,majd MINDENT BELÁJKOLT NÁLLAM,mindent... igy gyerekesnek tünik,de elég komoly összeveszés lett belőle... mi a fene lehet vele? lehet elkezdtem hiányozni neki? mert ha csak b*szog*tna akkor nem lájkolna,hogy mindenki lássa,nem? 17/L
2013. febr. 4. 00:09
 1/10 A kérdező kommentje:
legjobb barátok voltunk,egész suli tudta,mindenki..és hopp vége lett,nem köszönünk egymásnak,pedig minden nap találkozunk..
2013. febr. 4. 00:11
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Két kérdés van, a többi(ek) nem számít(anak):

1) Akarod-e a barátságot?

2) Ő akarja-e?


Két igen esetén meg kell beszélni, ha az egyik válasz nem, akkor túl kell lépni.

2013. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Mai fiatalság...

Többet akar mint barátság csak hát a fiók képesek így kimutatni...nem jó szokás igaz, de mindenképp beszélned kell vele erről

2013. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1.én szerettem volna,de félnék benne újra megbízni.. ő,hogy akarja - ? fogalmam nincs,de lehet barátom miatt csinálja,mert legjobb barátja volt.. :/
2013. febr. 4. 00:17
 5/10 anonim válasza:
100%

a mostani barátoddal is "bunkó"?

mert ha igen akkor csak féltékeny..

amit előbb-utóbb ki fog nőni (vagy rosszabb esetbe nem..:/)

2013. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vannak olyan emberek akik érdekesen gondolkoznak. nekem is van/volt egy nagyon jó haverom. már évek óta ismerjük egymást (4-5), ezalatt el nem tudnám mondani hányszor törölt a barátai közül. ráadásul legutóbb olyanért amit el sem követtem. mikor újra bejelölt hónapokig hagytam függőben, majd úgy döntöttem hogy nem gyerekeskedem "egye penész" visszajelöltem. megtartom vele a pár lépés távolságot de nem haragszunk egymásra, viszonylag minden rendben van.


szerintem ez a barátod egyszerűen csak ugy jelt fel egyszer mintha mi sem történt volna (ez az egyetlen ésszerű magyarázatom az ilyen emberekre) tehát a sok lájkolgatást gondolom mint egy pozitív üzenetként szánta. szerintem nyugodtan vedd fel vele a kapcsolatot újra de azért a három lépés távolságot tartsd meg. amíg nem érzed azt hogy 100% megbízol benne ne tedd, de attól még beszélgetni lehet...

2013. febr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ha valaki igazi barát nem lesz probléma, ha nem akkor kár is vesződni vele. Mi adhatunk hasznosabbnál hasznosabbnak tűnő tanácsot, de félek ezzel mindenki csak összezavar téged. Az én tanácsom: Ülj le vele és beszéljetek meg mindent őszintén, és nem a facebookon. :-)
2013. febr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a baj a közösségi oldalakkal.Az emberek jelölések és lájkolások mögé rejtik a szándékaikat.Ahelyett,hogy személyesen megbeszélnétek,vagy elküldenétek egymást a pics@ba.
2013. febr. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szoval a sztori roviden: kitiltott, letiltott, megjelolt, belajkolt.

Esetleg ha nem a FB-n elnetek a tarsasagi eletet akkor nem kellett volna feltenned a kerdest egy virtualis forumon hanem lenne valaki akivel megbeselhetned.

2013. febr. 4. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotok. :) azért nem tudom vele személyesen megbeszélni,mert eddig sz*rba vettük egymást,és hopp hopp hirtelen bejelölt.. nekem ez még fura,sőt,amennyire jóba voltunk,alig mertem visszajelölni.Azóta csak úgy kitettem közös zenéket,amiket ő is tud,mindent lájkolt... félek tőle.:/
2013. febr. 4. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!