Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A barátom megváltoztatta a...

A barátom megváltoztatta a profilképét. Vajon miért tette?

Figyelt kérdés

a barátommal már másfél hete együtt vagyok, eddig mindigis a közös képünk volt kitéve neki féjszbukon de most leserélte erre:

[link]



nem vártam ilyan lépést, nemtudom most merrefele fejlődik a kapcsolatunk

tudom hoy nagyon szeret, már tervezgettük hogy hova költözünk ha felnőttek leszünk és midnen nap legalább 10szer elmondja hogy szeret

nekem ő nagyon fontos de most nem tudom merre tovább

hagyjam el?

25L


2011. jan. 20. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánvaló, hogy a képen látható juhok egyikébe szerelmes. Én már régen összecuccoltam volna, nem várnék arra, amíg fel nem növök. Nem is tudom, hogy tehette ezt veled :( SZEMÉT FÉRFIAK!
2011. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Hát a pofám leszakad!

Elárulom neked kedves hölgyem, hogy k*rvára, de nem vagytok egy pár csak dugópartnerek. Tudod miért?

Mert alapvető egy kapcsolatban az, hogy meg tudjátok beszélni egymással a problémáitokat. Nem pedig fórumokra járni sírdogálni. Ráadásul ilyen hülye story-t sem hallottam még. Agyam eldobom komolyan.

2011. jan. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
sírok gec:D
2011. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez a kép azt jelenti, hogy lefeküdt egy birkával, és már kisbirka is van. Lehet, hogy hamarosan összeköltöznek.
2011. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

megtörtént hát megtörént :( nekem sem egyszerű épp ezekben a percekben

szerintem kérdőrevonom amint találkozunk

kifogásokat remélem nem keres, erre már nincs az se....

2011. jan. 20. 22:58
 6/16 anonim ***** válasza:

Hát erre nincs :(

Tudod szerintem kettőn áll a vásár, a te hibád is, ami történt :(

Talán rég nem voltál körmösnél? Vagy túl sok mindened gyantáztattad le? Szerintem ez áll a háttérben és ezért választott egy jóval szőrösebb társat maga mellé. Tudom, fájdalmas ezt hallani, de azt hiszem ez az igazság :(

Szőkíts a hajadon és vegyél egy cuki nacit, biztos lemond az újdonsült szerelméről és újra beléd szeret!

2011. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

szerintem az lehet a probléma hogy kijártam a 8 általánost és elég inteligens fejem van

ezmeg néz mint a birka

tényleg minden pasinak a buta szőkék kellenek :(

2011. jan. 20. 23:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Óó vagy úgy, túlképzett vagy, nem is értem minek az a sok hülye suli :'(

A néz, mint a birka kifejezés találó elvégre mégis egy bárányt és annak édesanyját választotta családjaként, talán már a hitvese az illető juh. Sajnálom, hogy ezt tőlem kell hallanod :(

Az előzményekben meg tudod nézni, hogy keresett-e esetleg eljegyzési gyűrűt. Az végső bizonyíték lenne, bár szerintem már az is elég, hogy ország világ előtt felvállalta az új kapcsolatát és nyilvánosságra hozta ezt a szemérmetlen tettet!

Próbálj túllépni, vannak még olyan férfiak, akik nem adnák fel a nagyon okos párjukat egy buta birkáért :(

Mély tisztelettel: 22/L

2011. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
egyértelműen kamu kérdés
2011. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

XDDDD

komolyan mondom ebben az évben még nem nevettem ennyire.

XD majdnem leestem a székről :DD


köszönöm kérdező

2011. jan. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!