Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nagy ügyet csinálnátok...

Ti nagy ügyet csinálnátok ebből? /lent/

Figyelt kérdés
Édesapámmal élek, és van egy élettársa. Most nagyon szeretnék egy kis kutyát ide bentre, a házba. Úgy tűnt, hogy apa lassan beadja a derekát, az élettársának sem volt kifogása ellene, sőt engem támogat. Apát meg egy kicsit győzködtem volna bele is ment volna a dologba, DE mikor ez élettársa megtudta, hogy milyen kutyát szeretnék -francia bulldog- egyből mondta, hogy ide nem jöhet olyan kutya. Mondtam neki, hogy biztos megszeretné, ha már itt lenne. Ő erre úgy reagált, hogy ¨befenyíti˝ apát, hogyha olyan kutya lesz ő elköltözik és hogy apa tuti hogy nem fogja megengedni a francia bulldogot... Na ez mind apa füle hallatára történt, és nem reagált semmit. Ez kicsit szarul esik, mert először is nem az ő háza és ő költözött hozzánk, nem pedig mi hozzá, másodszoris mi az, hogy zsarolja apát? Igaz, apa viselkedése is szarul esett, hogy nem szólt semmit... Ti mit tennétek a helyemben? Vagy csak én fújom fel a dolgokat? :/ 16/L
2013. febr. 3. 22:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Válassz másmilyen fajtát, tudod, kompromisszum! Nálunk is úgy volt, anyám nem akarta a németjuhászt, kisebbet akart, lett egy terrierünk, imádja mindenki!
2013. febr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Aludjon a szobádban minden este...

http://www.youtube.com/watch?v=qcKh--SvpWI

2013. febr. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!