Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha az anyósom az...

Mit tegyek, ha az anyósom az őrületbe kerget?

Figyelt kérdés
Rettenetes nő, ráadásul nem tudja magáról, mert annyira álszent. Irigy ránk és szét akar minket szakítani, annyira az agyamra megy, hogy néha nagyon csúnya dolgokat tudok gondolni neki. Mit tegyek?
2013. febr. 2. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
A párod a kulcs. Ő erről mit gondol?
2013. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mondhatni rettenetesen gyűlöli az anyját, és külső szemlélőként nézve a gyerekkorát és a kapcsolatukat, minden joga meg van rá. De kezelni ő sem tudja a helyzetet, és kicsit kutyatermészete van, mert erőteljesen igényli azt a szeretetet, amit sosem kapott meg. Ráadásul függ az anyjától annyira, hogy oka legyen megőrizni egy "jó" kapcsolatot vele.
2013. febr. 2. 18:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Bővebben?

Mivel bosszant az anyósod?

2013. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MI az hogy függ az anyjától a férjed? Ott laktok? Anyagilag függtök? Ha igen, akkor el kell költözni, le kell válni...így minden szempontból függetlenek lesztek és nem kell kikísérni anyukát...
2013. febr. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Végül is nem férjem, vőlegényem, és amíg be nem fejezzük a tanulmányainkat, esélytelen, hogy annyit keressünk, hogy különköltözzünk.


Azzal bosszant, hogy vannak ilyen "meggyőződései", ahogy ő nevezi őket, és anélkül, hogy ő maga betartaná őket, időnként szinte vallásos szintű erőszakos térítéssel magyarázza, és mindig úgy csavargatja a szavakat, hogy neki legyen igaza. Nem lehet vele beszélgetni, csak szóháborúzni, mert ő az úrnő, és neki mindig igaza kell, hogy legyen, mert ő a bölcsebb, idősebb, tapasztaltabb... pedig csak arról van szó, hogy sok mindent elrontott az életében azzal, hogy őszintétlen volt és nem kommunikált a férjeivel, élettársaival, a gyerekeivel sem, most pedig, hogy szinte végképp kiüresedett az élete, valakin revansot kell vennie. Tisztában van a "hatalmával" és nem nyíltan, de elég erőteljesen zsarol, így végül eljutott odáig, hogy szabadidőmben házirabszolga vagyok.


Persze, stabil szökési tervünk van, és keményen küzdök érte, hogy összejöjjön, és tudom, hogy a helyzeten nem lehet tényleges javulást elérni... Csak mostanra kicsit sok, ezért írtam ki a kérdést. Nem vagyok elveszve, csak jólesik tudni, hogy érdekel valakit és egy kicsit kipuffoghatom magam.

2013. febr. 2. 18:57
 6/8 anonim ***** válasza:

fhu én ki nem állhatom az "anyósom"!-.-

ő is elég rettenetes nő ..áá sokkal rosszabb!!

egyszer volt olyan h az egyik idióta barátnője rá akart mászni a barátomra én meg mondtam neki,hogy állítsa le mert ... és erre engem kezd el fenyegetni ? hát ki lenne ő .. meg stb stb..

bár soha ne ismertem volna meg. :/

2013. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem bírtam már az enyémet elviselni,így egy szép napon leugattam.

Már nagyon szenvedtem.Nagy port kavart,rettenet volt,azonban végre kibújt a szög a zsákból,elég volt :((

2013. febr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezen kívül folyamatosan hazudozik, de szinte mindenről. A gondjait szándékosan nagyobbnak mutatja be, a vele történő pozitív dolgokat meg nagyságrendileg kisebbnek. A fizetését kevesebbnek hazudja, mint amennyi, közben meg találtam egy bankszámlakivonatot (nem kutakodtam, lomtalanítás közben találtam egy doboz szemét alján), amiből kiderült, hogy rengeteg pénze van. Még arról is hazudik, hogy mikor kel fel reggel, ezt általában egy órával korábbra teszi, mint valójában. Csak hogy szenvedő alanynak állítsa be magát rengeteg helyzetben, pedig pontosan tudhatná, mennyire átlátszóak a folyamatos hazudozásai. Frászt kapok már tőle.
2013. febr. 3. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!