Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak olyanra kényszer...

Miért akarnak olyanra kényszeríteni ami teljesen kizárt?

Figyelt kérdés

Az öcsémnek új barátnője van. Nem is lenne ezzel baj csak cigány és én nagyon nem csípem őket (megvan rá az okom) viszont a családom el akarja fogadtatni velem mert hogy normális. Amióta az eszemet tudom bakancsot hordok és kopasz vagyok, kizárt, hogy valaha is jó lesz vele a kapcsolatom. Nem akarok esélyt adni neki. Egyszer összebarátkoztam egyel de meg is bántam mert nagyon csúnyán átvert. Nem részletezném. Azóta megfogadtam, hogy bárki is legyen az semmilyen kapcsolat nem lesz közöttünk. Nem sértem én meg, de nem szívesen látom és az öcsémre is haragszom. Valószínűleg vele se lesz már olyan a kapcsolatom mint régen. A szüleim meg állandóan ki vannak akadva, hogy fejezzem már be ezt a hülyeséget meg mire jó ez blabla bla. Miért kell kényszeríteni? Ez így nem megy, ha akarnám se tudnám megváltoztatni a véleményemet.


Bocs ha valakit megbántottam!


22/F


2013. febr. 1. 23:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ez az öcséd döntése:fogadd el.

Szerintem ne legyél velük elutasító,de ne is kerülj velük közelebbi kapcsolatba.

Röviden ennyi

2013. febr. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem egy mai kérdés, de azért kinyilvánítanám a véleményem :)

Nem védem őket. Olyanok, amilyenek.

Vannak normálisak, és vannak suttyók, de ugyanez a helyzet a magyarokkal, németekkel, az amerikaiakkal... az emberekkel is.


Hogy hogyan lehet az általatok említett eseteket elkerülni?

Nem kell úgy csinálni mintha jobbak lennétek náluk, és nem kell úgy kinézni mint a következő áldozat.


Bár komolyan edzek, nem látszik rajtam. Vékony vagyok, törékenynek nézek ki.

Elég rossz környéken lakom, sok bűnöző, drogos, cigány megfordul errefelé.

Egyszer belémkötött egy iskoláskorú! kis cigány, egészen szépen elkérte a telefonom.

Határozottan annyit mondtam neki hogy nem, és csodálkozva utat engedett.

Ugyanúgy elmegyek egy csapat cigány mellett gond nélkül, pedig megfordulnak utánam az emberek.

Egyszerűen nem tűnök se ellenségnek, se áldozatnak.

Ennyi a trükk.


Azt viszont kiemelném hogy kedves sápatag magyar társaink közül nem egy próbált már kizsebelni.

Legutóbb is egy láthatóan törzsmagyar egyed szaladt el egy öreg néni táskájával.

Na itt vannak már problémák, az ilyen dolgok nem "érdekvédelmi" esetek. 22/N

2013. febr. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"olyanok amilyenek" :D

Am hosszasan lehetne boncolgatni a témát, mindenesetre, én is furán néznék, ha a családunkba egy roma származású egyén csöppenne.

Mondhatni ódzkodom a cigányoktól... akkor sem bíznék benne ha normálisnak tűnik.

Így, hogy hétvégente jársz haza, nem annyira cink.

Úgyis szakítanak majd :D az ellenvéleményed ne hangoztasd, mert csak védik majd a cigány csajt. :/

2013. febr. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Én nem bőrszín van faj, vagy nem alapján ítélem meg az embereket.

Egyszerűen ha velem normális akkor akárki lehet akkor is normális.

Egyébként azt írod hogy egyszer átvert egy cigány. És magyar nem vert még át? Nem csak cigányok közt vannak t.rógerek és szemetek hanem ugyanúgy a magyarok közt is vannak.

Ismerd meg a csajt, és az alapján ítélj. Lehet hogy egy tök jó fej valaki.

2013. febr. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én nem mondom, hogy szeresd a leányzót, mert az még akkor se mindig működik, ha az embernek hófehér bőrű sógornő jelöltje van. De 22 évesen lassan beláthatnád már, hogy az emberek nem maguk döntik el, hogy hova születnek. Persze a cigányok egy részénél, akik nyomorognak, nagyon sokat számít, mit látnak a szüleiktől a gyerekek, de van egy másik réteg is, akik próbálnak úgy élni, mint a magyarok, iskolába járnak, dolgoznak, normális értékek szerint nevelik a gyerekeiket. Próbáld tiszteletben tartani a testvéred választását és ne nézz úgy lányra, mint a véres rongyra, hisz nem szolgált rá.
2013. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, szinte mindenkinek volt mar dolga cigany nemzetisegü emberrel. Vannak köztük jo es rossz emberek. A környezetemben inkabb negativ esemenyek törtentek. Pl. a videken elö, magyar szarm. nagynenem disznot öletett, s tele volt a füstölöje finom (csabai) kolbasszal es sonkaval. Masnapra üresesen talalta a füstölöt. Azt beszeltek, hogy a cigany nemzetisegü nevelt lanya keze volt a dologban. De talan csak elmeselte a cigany ismeröseinek, hogy disznoöles lesz naluk. Nem kellett volna? Vagy ö engedte be öket ejnek idejen az ajton? Ki tudja, hogy ki volt a tettes? A nagyneni halala utan az örökseg felet kapta meg, egy lakas formajaban. Tudom, ennel sulyosabb esetek is törtennek. De nyilvan az embernek a sajat, szemelyes elmenye a legrosszabb. Szerintem nem helyes a szüleidtöl, hogy elö probaljak irni, hogy fogadd az uj baratnöt. Te is tartsd tiszteletben, amit a szüleid jonak tartanak. En köszönnek neki talalkozaskor, de (kezdetnek) ez eleg is lenne. Az idö ugyis el fogja dönteni, hogy milyen ember. A börszintöl függetlenül. Magyar baratnök között is elöfordul olyan, aki sokba kerül a fiunak. A merleg: egy összetört sziv es egy üres penztarca/bankszamla. Sajnos, tele vagyunk elöitelettel, mert több negativ peldaval talalkoztunk mint pozitivval. El akarom kerülni a politizalast, de szerintem a jövöben csak akkor szünne meg a ciganykerdes, ha a magyar allam a ciganyokat is magyar allampolgarokkent kezelne, es nem ciganykent. Jogokkal es kötelezettsegekkel együtt.
2013. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

15 nek

Én azt tapasztaltam az egyetemen több helyre is jártam , hogy nem sok cigány található meg. Az egyik helyen nem is volt szinte.Ha meg valaki odáig jut, akkor normálisak.

2013. febr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!