Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak olyanra kényszer...

Miért akarnak olyanra kényszeríteni ami teljesen kizárt?

Figyelt kérdés

Az öcsémnek új barátnője van. Nem is lenne ezzel baj csak cigány és én nagyon nem csípem őket (megvan rá az okom) viszont a családom el akarja fogadtatni velem mert hogy normális. Amióta az eszemet tudom bakancsot hordok és kopasz vagyok, kizárt, hogy valaha is jó lesz vele a kapcsolatom. Nem akarok esélyt adni neki. Egyszer összebarátkoztam egyel de meg is bántam mert nagyon csúnyán átvert. Nem részletezném. Azóta megfogadtam, hogy bárki is legyen az semmilyen kapcsolat nem lesz közöttünk. Nem sértem én meg, de nem szívesen látom és az öcsémre is haragszom. Valószínűleg vele se lesz már olyan a kapcsolatom mint régen. A szüleim meg állandóan ki vannak akadva, hogy fejezzem már be ezt a hülyeséget meg mire jó ez blabla bla. Miért kell kényszeríteni? Ez így nem megy, ha akarnám se tudnám megváltoztatni a véleményemet.


Bocs ha valakit megbántottam!


22/F


2013. febr. 1. 23:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell megkedveld, vagy a bizalmadba fogadd, tarthatod a tisztes távolságot, de nyugodtan lehetsz vele normális. Szóval ha nem tudsz, és nem akarsz, ne bízz benne, de ne legyél tapló, hogy pl. kimész a szobából ha ő bemegy. Szóval kezeld úgy mint egy idegent. Távolságtartóan udvariasan. Ennyi. Nem kell puszipajtáskodni, de azért mint nő felé, akármilyen is mutass egy pici udvariasságot.
2013. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Annyit megtehetsz,hogy az alapvető tiszteletet megadod neki,gondolok itt a köszönésre.Aztán annyi,ahol tudod,kerüld,az öcsédet meg ne bántsd,nem vezet sehova.
2013. febr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Egyszerű.Úgy teszel,mintha üveges lenne az apja,magyarul átnézel rajta.Hidd el,fognak ők még szívni épp eleget emiatt.Ismerek én is olyat,aki járt már cigánnyal és hát mit ne mondjak...nem lett jó vége.
2013. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
41%

22 éves oszlopos honfiként mi a fran'ért laksz még otthon

dísz magyar...

2013. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Neked meg mi közöd van hozzá? Csak hétvégére jövök haza.


Amúgy köszönöm a válaszokat.

2013. febr. 1. 23:30
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég buta viselkedés. Én sem vagyok oda a cigányokért pár rossz tapasztalat miatt, mégis van rendes és normális cigány ismerősöm.

Egy esélyt adhatnál neki, legalább annyit hogy megadod neki a kellő tiszteletet, már az öcséd miatt is.

Attól még hogy letolattad a hajad és bakancsot hordasz, lehet normálisan viszonyulni a dolgokhoz. Gondolj az öcsédre.

2013. febr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Hát én egy normálisat sem ismerek sajnos. Kíváncsi vagyok, hogy a mások által normálisnak mondottak hol élnek. Az öcsémre nem akarok gondolni. Ő egy idióta, nem bírom felfogni, hogy mi történhetett vele, mi tetszik neki abban a lányban. Eddig jött velünk ő is mindenhová, lehetett számítani rá most meg nem bízik benne senki.
2013. febr. 2. 00:01
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne rontsd el a kapcsolatodat az öcséddel. Ő akkor is a tesód lesz, ha már ez a lány messze jár esetleg. Sőt, ha folyton felemlegeted a saját véleményedet, öcséd is annál jobban fog ragaszkodni a sajátjához. Talán a szüleid is ezért szeretnék, ha leállítanád magadat.
2013. febr. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem bízik senki sem az öcsédben? Megváltozott?

Ja, én egyetemen ismertem meg pár cigányt. És büfészakra járnak.

2013. febr. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

*nem büfészakra jártak, hanem rendes, tanulós szakra. Normálisak voltak, rendesek. Mindig akadnak kivételek.

2013. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!