Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vesznek el tőle mindent...

Miért vesznek el tőle mindent ha a másiknak így is megvan mindene?

Figyelt kérdés
Barátnőm 16 éves lány, és épp most panaszkodott,hogy kapott volna egy telefont, de még azt sem kapta meg, mert kell a 12-13 éves unokatestvérének, aki a szomszédja, de igazából 12 évesen neki már Iphone 5 meg táblagép meg minden sz/r meg van. Nem igaz, hogy az anyja is ilyen hülye,hogy nem áll ki a lány mellett (magyarán a huga mellett),hogy figyelj Pistike, neki csak egy 10.000 forintos telefonja van, amin nincs semmi még Bluetooth sincs' Nem tudom de engem így kívülállóként felhúzott a szituáció, annak a kis elkényesztetett senkinek, minek van szüksége, egy normális gombos telefonra?(nem érintő kijelzős)
2013. febr. 1. 17:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
58%
A legjobb barátnődnek nem unokatestvére a Pisti, hanem az unokaöccse. Na ez a nem mind1.
2013. febr. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Hát ez értelmetlen lett, de az unokatestvér meg az unokaöccs/bátyj/hug/nővér nem ugyanaz? Mert akkor ezzel így nem vagyok tisztába
2013. febr. 1. 19:33
 23/25 anonim ***** válasza:
86%

Unokatestvért szoktak unokaöccsként/húgként, bátyjként/nővérként leszűkíteni, de fordítva nem :)


Az unokatestvér a szüleid testvéreinek a gyereke.

2013. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
20-as válaszoló profi vagy én is a nővér húg unokaöcsi kombóra tippeltem volna nem pedig a nővér a fia és a húga
2013. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi:D Akkor az unokatesó volt fura megnevezés ezek szerint:D
2013. febr. 2. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!