Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vesznek el tőle mindent...

Miért vesznek el tőle mindent ha a másiknak így is megvan mindene?

Figyelt kérdés
Barátnőm 16 éves lány, és épp most panaszkodott,hogy kapott volna egy telefont, de még azt sem kapta meg, mert kell a 12-13 éves unokatestvérének, aki a szomszédja, de igazából 12 évesen neki már Iphone 5 meg táblagép meg minden sz/r meg van. Nem igaz, hogy az anyja is ilyen hülye,hogy nem áll ki a lány mellett (magyarán a huga mellett),hogy figyelj Pistike, neki csak egy 10.000 forintos telefonja van, amin nincs semmi még Bluetooth sincs' Nem tudom de engem így kívülállóként felhúzott a szituáció, annak a kis elkényesztetett senkinek, minek van szüksége, egy normális gombos telefonra?(nem érintő kijelzős)
2013. febr. 1. 17:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

kitől kapta volna? és miért a kisebb kapta? nem értem...

a bnőd anyja inkább a másiknak vett? vagy mi?

2013. febr. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
nem teljesen értem. Miért adta oda a szomszédnak a telefont? Mellettünk is ott lakott az unokatesóm de soha semmit nem adtunk egymásnak, amit nem akartunk.
2013. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Nem ez azt hiszem úgy volt, hogy kapott volna a nővérétől, de még azt sem kaphatta meg, mert a kisgyerek aki nem a telefonért csak egyszerűen azért, hogy ne a másiké legyen hisztizett, mivel ő a 'Jani' így természetesen meg sem kapta, hát kell Pistikének... De az egészben az a vicc,hogy nem lett volna mindegy, ha a Jani 12 évesen úgyis mindent megkap, ha kap egy használt telefont?

Csak úgy elgondolkozva szerencsésnek érzem magam, mert ehhez képest én sok mindent megkapok...ha még néha veszekedünk is anyuval, azért ennyire nem szokott igazságtalan helyzetbe hozni, megértem, hogy a szüleinek nincs annyi pénze, de ha kaphatott volna a nővérétől, miért nem állt ki érte senki, hogy 'Margit úgy sem kell a fiadnak, hát van neki így is elég'..Mindenki bólogat...

2013. febr. 1. 17:44
 4/25 A kérdező kommentje:
Nővére használt telefonját kapta volna meg, de nem adták neki mikor a Pisti tudmást szerzett róla, mert Pistinek kell az ájfon öt mellé:O
2013. febr. 1. 17:46
 5/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem. Biztos velem van a gond.
2013. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
még mindig nem értem ki kivel van :)))))))))
2013. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Velem is gond van, én sem értem. :)
2013. febr. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Mivan?
2013. febr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
nekamuzz
2013. febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

az a gond, hogy a kérdező unokatesóként említi a 16 éves lány 12 éves rokonát, aki nem az unokatestvére, hanem a nővére fia.

vagyis juliska nem a 16 éves húgának, Áginak adta a telefonját, hanem a 12 éves fiának, Jenőkének. Ha jól értelmezem a kérdést


Egyébként ha olyan jól megy a nővérének, hogy a 12éves gyereklének iphone5-je van, akkor lehet a bnődnek is vesz majd egy új telefont mondjuk húsvétzra, azért nem kapta meg. Én azért ráklérdeznéák a csaj helyébe a nővérénél, hogy most mi van.

De amúgy neked ehhez mi közöd?

2013. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!