Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vesznek el tőle mindent...

Miért vesznek el tőle mindent ha a másiknak így is megvan mindene?

Figyelt kérdés
Barátnőm 16 éves lány, és épp most panaszkodott,hogy kapott volna egy telefont, de még azt sem kapta meg, mert kell a 12-13 éves unokatestvérének, aki a szomszédja, de igazából 12 évesen neki már Iphone 5 meg táblagép meg minden sz/r meg van. Nem igaz, hogy az anyja is ilyen hülye,hogy nem áll ki a lány mellett (magyarán a huga mellett),hogy figyelj Pistike, neki csak egy 10.000 forintos telefonja van, amin nincs semmi még Bluetooth sincs' Nem tudom de engem így kívülállóként felhúzott a szituáció, annak a kis elkényesztetett senkinek, minek van szüksége, egy normális gombos telefonra?(nem érintő kijelzős)
2013. febr. 1. 17:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nah, megértettem !!


Van ennek a palinak a barátnője. A barátnőjének a nővére odaadta volna neki a telefonját amit ő megunt. DE a kis hisztis 12 éves unokatestvérük kihisztizte magának, hogy neki kell a telefon és addig nyavíkolt míg ő meg nem kapta a sok kütyü mellé ami amúgy is van neki.


Értitek? A saját húga helyett a kis 12 éves unokatestvérének adta a telefont az Iphone 5-je mellé és még a szülők is bólogatós bábuk voltak csak ehhez az egészhez.

2013. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Szerintem jól írta az unokatesót :)


Na én meg ezt sütöttem ki: Kérdező barátnője a 16 éves leányzó, akinek van egy nővére. A nővér rendelkezik egy használt telefonnal, amit a huga helyett a szomszédban lakó elkényeztetett Pistikének adott oda. Aki mellesleg az unokatestvérük.

Ez így helytálló, Kérdező? :)

2013. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%
Hogy egyeseknek mekkora problémáik vannak. Az én telefonomnak még a kijelzője is törött és már 5 éves, de még használható így nem hisztizek másikért. Előtte meg nem is volt...Nem a telefon határozza meg valakinek az egyéniségét. Ne legyél ezen ennyire kiakadva. Túl fogja élni...
2013. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

:)))))))) lefáradtam, 3x olvastam végig...



Az a véleményem, hogy Neked ehhez mi közöd?

2013. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy az anyja is ilyen hülye,hogy nem áll ki a lány mellett (magyarán a huga mellett)


én ebből következtettem, hogy a csaj nővérének a fia.

de kedves kérdező, igazán felhomályosíthatnál már minket, hogy mi is a helyzet!!!

2013. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ja, közben csak átolvastam mégegyszer, az eredeti kérdést is. Igaz, a nővért anyaként aposztrofálja, szóval valóban úgy tűnik, a gyereke javára döntött a huga helyett.
2013. febr. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

15, igen, rájöttem :)

Én ezek után lesz..om az egészet, elég fárasztó volt kibogozni is :)

2013. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

:D Na,hogy ennyire értelmetlen leírom nektek még egyszer.


Az én legjobb barátnőm 16 éves.

Neki van egy nővére,akié a használt telefon, a nővérének van egy fia a Pisti.

Pistinek az anyja és az apja megvesz mindent, mert annyi pénzük van azt sem tudják hova tegyék. (szóval barátnőmnek a testvére,és az Ő férje gazdag)

De Pistinek kellett az a telefon is, önzőségből,hogy ne legjobb barátnőmé legyen.


így érthetőbb?



De amúgy neked ehhez mi közöd?' A legjobb barátnőmről van szó, én is kiakadtam ezen, meg Ő is.

2013. febr. 1. 19:05
 19/25 A kérdező kommentje:

Van a Bea(legjobb barátnőm) Neki van a nővére Margit, Margitnak a fia Pista, barátnőm anyukája meg a Jolán pl:D. A férj pedig a Zsolt.


Zsoltnak, és Margitnak sok pénze van, a fiúknak Pistinek meg van mindene, de Pisti sír azért a telefonért amit Bea kapott volna, akinek egyébként alig van valamilye, de Margit,és Jolán Pisti oldalán állnak, pedig igazából Jolánnak az lenne a dolga, hogy Bea mellé álljon, ha egyszer kapott volna valamit, mivel a lánya.

2013. febr. 1. 19:09
 20/25 anonim ***** válasza:
81%
na, akkor mégis nekem sikerült jól felfogni :)
2013. febr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!