Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ver az apám, mit csináljak?

Ver az apám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 22:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%
Elmebeteg szerintem te vagy,aki olyan tanácsot ad,egy 16 évesnek,hogy verje meg az apját! Az apja lesüllyedt már arra a szintre,hogy embernek,apának nem lehet nevezni! Az nem megoldás és nem valószinű,hogy elbírna az apjával.De,hogy ne legyen egy ilyen sz@r szem@tláda,mint amit te javasolsz neki,igen,attól még az intézet is jobb! Nem lehet hülyegyerek,ha ezt igy és itt megtudja fogalmazni.Ha az lenne,már agyon ütötte volna a saját apját,de én bítom benne,hogy ettől értelmesebb és nem fogad meg ilyen tanácsokat! Igen! Intézet vagy rokon! Nem agresszió! Mert tudod az csak tovább fokozódik! Szörnyű lenne ez a világ,bár így is elég szörnyű,ha tizenévesek agyon ütnék az apjukat,bármilyen bunkó,goromba,agresszív is az! Remélem 101 ezerből csak 1 gondolkodik úgy mint te,vagy még 1 sem! Szép napot!
2013. febr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ilyen tanácsokkal az csak te lehetsz!Épeszű ember ilyet nem tanácsol senkinek,nem még egy 16 évesnek!
2013. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
könyörgöm legalább ti ne veszekedjetek...
2013. febr. 2. 22:06
 24/26 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy verje meg az apját, hanem, hogy veresse meg az ilyen felelőtlen apát meg senki sem sajnál egy kis püfölés miatt és nem jön rá, hogy a lány kérte.
2013. febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Még olvasni sem tudnak...
2013. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, fiú vagy lány vagy? Mit csinál apád?
2013. febr. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!