Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az apám?

Miért csinálja ezt az apám?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, eddig a jelenlegivel együtt 2 komolyabb kapcsolatom volt. Az előző barátommal 1 évig jártam, azért szakítottunk, mert elköltözött a főiskola miatt és nem működött a távkapcsolat. A mostani barátommal 4 hónapja járok. Elérkezettnek láttam az időt, hogy beszéljek róla az apámnak. Azt tudni kell, hogy eléggé megőrül, ha fiúkról beszélek. Az ex barátomat be se mutattam neki, sőt nem is tudott róla, mivel azt mondta, hogy a barátaimat elvből utálni fogja, szóval jobbnak láttam, ha nem tud erről. Tegnap elmeséltem neki, hogy szerelmes vagyok, meséltem neki a fiúról és mondtam neki, hogy pénteken nála fogok aludni. Erre elborult az agya, lek*rvázott, azt mondta, hogy menjek ki inkább a bajai útra az egyetem helyett, mindennek lehordta a barátomat (akit nem is ismer) és pluszban azt mondta, hogy haza se merjek menni. Azért ez csak szerintem nagyon nem normális reagálás? 20 percig kiabál velem és kb. 50-szer k*rvázott le.
2013. jan. 28. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Az apák legtöbbje egyszerűen nem bírja elviselni, hogy a drága kislányuk másé is legyen, mint az övék. Ösztönösen féltik a másik hímtől.

Persze, ki, hogyan reagálja le az ilyesmit. Lépj túl a balhén és előbb-utóbb bele fog nyugodni a helyzetbe.

2013. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny a kedves papa! Fél,hogy a kicsi lánya kirepül a családi fészekből! De ez elöbb utobb úgyis bekövetkezik,ha tetszik neki ha nem! Talán jobban örülne ha leszbi lennél?Kérdezd meg tőle! Mondjad neki,ő is megnősült,megcsinált Téged,ennek ez rendje!Amúgy meg valami hiba lehet az agyában,ha a saját lányát lek@rvázza!
2013. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tudott alatt érzi,hogy már felnőttél,és nem tud kordában tartani,nem tud már úgy nevelni,mint kislány korodban. Ez sajnos egy rossz emberi reakció,hogy úgy érzi az üvöltözéssel még tud rád hatni,még meg tud nevelni. Ezzel védeni próbál,mert nem akarja elfogadni a tényt,hogy már nem az ő kislánya vagy. Ilyenkor el kell mondani a szülőnek,tudatosítani kell benne nyugodtan,hogy köszönöm,hogy felneveltél, segítettél, de most már felnőtt vagyok, hagyd,hogy magam döntsem el, mit szeretnék, kivel akarok lenni, hogy megismerjem önmagam. Ha nem követ el az ember hibákat, nem is tanul. Ezt nehéz elfogadnia apukádnak,és hidd el,mikor üvölt,az nem neked szól! (mérges,mert már nem tud úgy megvédeni,mint egykoron)
2013. jan. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén fogom magam kifejezni: Apád egy primitiv bunkó.
2013. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!