Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem az apám?

Miért csinálja ezt velem az apám?

Figyelt kérdés
Apukám mindig is fiút akart. Sajnos nem kapta meg. Gyerekkorom óta nem foglalkozik velem. Elég sokszor kaptam ki nővérem helyett, vagy csak azért, mert olyan "kedve" volt. Anyukámmal terrorban éltünk,élünk mind a mai napig. Sajnos anyagilag tőle függünk. Anyukám beteg, én tanulok, sajnos nehezen találok munkát. Elhagyott minket egy másik nőért, másik családért, csak úgy. Meg sem magyarázta, csak úgy lelépett. Ennek már 10éve. Azóta rendszeresen zaklat minket. Főleg telefonon. Személyesen durva dolgokat szólogat be. Mindig mindenért minket hibáztat. Pedig mi csak tűrünk folyamatosan. Nem mellesleg az fáj a legjobban, hogy vadidegen embereknek és ismerősök kitalációinak, pletykáknak hisz. Legutóbb pl. leku.rvázott. Hozzá tenném, hogy elég visszahúzódó vagyok, nem nagyon járok el itthonról, max. a boltba, postára, ismerősökhöz, bulizni és egyéb ilyen helyekre nem. Káros szenvedélyeim sincsenek, de ennek ellenére úgy bánik velem, mint egy senkiházi alakkal. Nem tudom mit tehetnék. Vagy mit tettem én rosszul. Beszélni már egy ideje nem beszélek vele. És kezdem azt gondolni, velem van a baj...
2013. jan. 31. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az apadat nem is neveznem apanak, mert egy apa nem igy viselkedik.
2013. jan. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A saját élete egy kudarc és ezt sajnos rajtad veri le. Ne haragudj de az ilyen embert nem tartom sokra. Soha ne okold magad, inkább szállj szembe vele. Mit képzel??
2013. jan. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz.Az én öregem is ugyan ilyen volt.a családon belüli erőszak és uralom mindennapos volt míg fel nem nöttünk és a nővéremmel együtt jól be nem olvastunk az öregnek,hogy ne tarson sakkba minket és a fejére olvastuk,hogy rossz apa aki a saját élete kudarcát rajtunk veri le,holott neki kéne változbi és nincs joga zaklatni,ócsárolni bántani minket hisz nem mi akartunk megszületni és neki sem mondta senki hogy legyen családja.Arrol nem is beszélve,hogy ő is engem fiúnak várt,háát nem jött be neki,de az,hogy ezt nehezen emészti megincsak nem a gyereke hibája.Mondtuk neki ha eddig nem tudott felnőni akkor ezután tegye mert mínősíthetetlen az életfelfogása! Ha hiszed ha nem-mégha nagy kiabálás közepette is-de eljutott az agyáig.Próbáljátok meg ti is ne hadjátok magatokat csak egy életetek van és az ne róla szóljon!!
2013. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszer leültünk vele, de akkor is csak kiabált kígyót békát össze vissza. Meg se szólaltam, majd rám üvöltött, hogy ha meg merek szólalni, akkor akkora pofont lekever, hogy beesek a sarokba. Felnőtt nő vagyok, és ilyet mert mondani, ezt még mindig nem hiszem el. Sem azt, hogy lecserélt minket egy semmilyen, közönséges, buta nőre és annak a családjára, akiknek csak a pénz kell. Ezt sem könnyű elfogadnunk.
2013. febr. 1. 00:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!