Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyanyámnak miért jó hogy...

Nagyanyámnak miért jó hogy engem állít be gonosznak?

Figyelt kérdés
Mert épp hívogatta a macskát, hogy menjen enni, de a macskának jobb kedve volt velem játszani (ő kezdeményezte a játékot, és kért!) erre nekiállok játsazni a ciccel, 30 perc múlva elfárad és mikor kérdezi nagyanyám mondom neki hogy kidőlt a macska, és nincs kedve enni. Erre nagyanyám felemeli a macskát (miközben cic nem akarja ezt!) és nagy babusgatás közepette leviszi a konyhába kajálni, közben olyanokat mond h "látod milyen anyád van neked, jól kifáraszt aztán még le se visz enni" ... És régebben is volt ilyen "látod milyen anyád van, nem foglalkozik veled" stb... És elmarja tőlem az állatokat. (persze nem tudja elmarni igazából tőlem, de attól még nekem rosszul esik ilyeneket hallani)
2013. jan. 31. 15:43
 1/1 anonim válasza:
100%
Ebbe a korba má az ember vagy koldulja vagy kiharcolja a szeretetet... Biztos fontos neki, hogy Őt szeresse jobban a macsek... Tudom, hogy a nagyid, és biztos szereted; de attól még csak 1 bolond vénasszony a sok közül... Hagyd rá, ennyi örömre van bizonyára már csak az életben (enyém se különb)... :D
2013. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!